„Dėvėkime senolių rūbą 2018“

2018 m. birželio 4 – 8 dienomis Birštono gimnazijoje vyko 1-4 kl. mokinių vasaros stovykla „Dėvėkime senolių rūbą 2018“.

 

24 stovyklautojai mokėsi lietuvių liaudies šokių ir žaidimų su Birštono kultūros centro choreografijos mokytoja Virginija Bankauskiene, keliavo po Birštono kraštą su Nemuno regioninio parko darbuotoja Ramute Milušauskiene. Jie taip pat lankėsi Kaune, Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, kur susipažino su senąja daraktorių mokykla, knygnešių rizikinga veikla, galėjo prisimatuoti žandaro uniformą ir įsijausti į jo pareigas, viešėjo Rumšiškių buities muziejuje, kur apkeliavo visus keturis Lietuvos regionus, pamėgino malti girnomis, šaudyti lanku, pūsti ragą ir t.t.

Kasdien visi rinkdavosi pusryčiauti Birštono gimnazijos valgykloje, o paskui sportuodavo Birštono sporto centro stadione, kur užsiėmimus vedė Birštono sporto centro treneriai Povilas ir Jonas Juozaičiai, arba pušyne, kur sportinę veiklą organizuodavo pradinių klasių mokytojos.

Mokiniai keliavo, sportavo, žaidė, šoko ir net piešė. Vadovaujami Birštono gimnazijos mokytojos Laimos Kučiauskienės, vaikai nutapė daug gražių spalvingų darbų, kuriais džiaugtis galėjo visa mokyklos bendruomenė.

Kiekvieną dieną veikla baigdavosi gardžiais pietumis ir dienos veiklos aptarimu. Mažieji stovyklautojai džiaugėsi savo kelionėmis, dalijosi naujai įgytomis žiniomis ir nepamirštamais įspūdžiais. Jie dėkojo pradinių klasių mokytojoms R.Malinauskienei, A.Simanaitienei, J.Aukščiūnienei, V.Augustavičienei, M.Chadakauskienei, A.Grinienei, V.Urbanavičienei ir G.Marčiulaitienei už šaunias akimirkas, kurias praleido visi drauge stovyklaudami.

Asta Ferevičienė

Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *