Vandenlenčių parko naujiena – batutai ant vandens

Birštono vandenlenčių parkas „Wake“, įsikūręs kurorte, prie antrojo ežerėlio, šį vasaros sezoną pradeda su naujove – ant vandens iškilo pripučiami batutai su čiuožyklomis, tramplinais, laipiojimo sienelėmis, kamuoliais ir kitais atrakcionais. Pirmieji batutų parkai Lietuvoje pradėjo kurtis tik pernai, todėl šią idėją kurorte įgyvendinusi UAB „Birštono pramogos“ bendraminčių komanda tikisi, kad pramogos ant vandens patiks netradicinio užimtumo bei aktyvaus poilsio gamtoje ieškantiems poilsiautojams. Pirmieji jas su dideliu azartu išbandė kurorte gyvenantys NATO kariškiai.

Birštono „Wake“ parko komanda su Birštono mere N.Dirginčiene ir bičiuliu kunigu Pere Pich, KTU kapelionu.

-Manau, kad pramogos ant vandens yra tai, kas gali nuimti stresą ir padėti atsipalaiduoti aktyviems ir įtemptai dirbantiems žmonėms. Vienu metu, kai turėjau stresinį darbą, buvau pamėgęs jėgos aitvarus bei kaitavimą, todėl dažną savaitgalį vykdavau į pajūrį, kad „išvalyčiau galvą“ nuo susikaupusios įtampos, – sako vienas iš bendrovės bendrasavininkių Paulius Jūras. Jis intuityviai jaučia, kad pradėtas verslas perspektyvus. Jaunas birštonietis paliko didmiestį ir bando kurtis Birštone, kur rado nepalyginamai geresnę gyvenimo kokybę ir laisvą nišą verslui. Bendro verslo idėją Paulius įgyvendino kartu su buvusiu klasės draugu Virginijumi Maslausku, iš viso sukūrė septynias darbo vietas – vandens parke dirba ir birštoniečiai, ir kauniečiai, tokie patys entuziastai, kaip jie.

Vandenlenčių ir batutų parkas – birštoniečių Virginijaus ir Pauliaus verslumo idėja.

Tiesa, šis užimtumas yra sezoninis, esant geram orui, trunka keturis – penkis mėnesius, todėl vyrai pripažįsta, kad reikėjo nemažai drąsos įsipareigoti bankui ir pradėti šį verslą. Bet jiems svarbu palikti savo indėlį gimtajame mieste – sukurti kažką naujo ir įdomaus, kas patrauktų turistų dėmesį. Juolab kad jaunieji verslininkai jaučia padrąsinantį Savivaldybės vadovų požiūrį ir pritarimą jų iniciatyvoms.
Birštono „Wake“ parke apsilankiusi merė Nijolė Dirginčienė apžiūrėjo prie vandens sukurtą poilsio infrastruktūrą, domėjosi verslininkų ateities planais, pasidžiaugė realybe virtusiomis jų novatoriškomis laisvalaikio idėjomis. Merei itin imponavo tai, kad šalia populiarių dviračių takų sukurtos aktyvios pramogos ant vandens yra skirtos visai šeimai, ir linkėjo lankytojų gausos. Juolab kad pastaruoju metu į Birštoną atvyksta ne tik sanatorijų klientai, bet ir vis daugiau vienadienių turistų, kurie ieško naujų potyrių.
Netrukus šalia vandenslydžio trasos bus atidaryta nedidelė kavinukė, kurioje pramogautojai galės atsigaivinti sultimis, išgerti arbatos ar kavos, užkąsti. Pievoje bus įrengtos ir badmintono aikštelės. Pramogų prie vandens ir ant vandens netrūks nei mažiems, nei dideliems. Parke iškylauti kviečiami ir darbo kolektyvai – laiko leidimas kartu, įvairios rungtys ant vandens sustiprins komandiniame darbe reikalingas savybes. Ateityje ketinama įsigyti vandens burbulų, kurie paįvairins siūlomas paslaugas ir suteiks puikių emocijų.

Šio sezono naujiena Birštone – batutų parkas ant vandens.

Pramogų kainos „nesikandžioja“. Saugumu rūpinasi budintys gelbėtojai, kiekvienas lankytojas pirmiausia išklauso instruktažą ir susipažįsta su saugaus elgesio taisyklėmis. Ant vandens jie žengia vilkėdami specialias liemenes. Vaikai iki 12 metų atrakcionais gali naudotis tik prižiūrimi suaugusiųjų. Apsvaigę asmenys į parką neįleidžiami.
Parko darbuotojai džiaugiasi, kad pirmomis darbo savaitėmis į vandens pramogų parką užsuko geranoriškai nusiteikę lankytojai, ir tikisi, jog jokių nesusipratimų nekils ir ateityje.
Šį savaitgalį Birštono „Wake“ parkas švenčia kartu su kurortu ir ekstremalių pojūčių mėgėjus kviečia naktį iš šeštadienio į sekmadienį (birželio 9 d. nuo 23 val.) praleisti ant vandens ir pasimėgauti vandenlenčių sportu apšviestoje trasoje.
Vandens pramogas galima surasti Karalienės Barboros alėjoje, prie antrojo ežeriuko, arba iš anksto rezervuoti. Kontaktai: www.birstonaswake.lt; tel. +37069417955.
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *