Pasveikinti jauniausieji Savivaldybės gyventojai

Susilaukti kūdikio kiekvienai šeimai – ypatinga laimė. Susilaukti mažylio Lietuvai svarbiais 100 – mečio metais – dvigubas džiaugsmas. Šiais, jubiliejiniais metais jau penkios birštoniečių šeimos džiaugiasi sulaukusios atžalų.


Savivaldybėje surengtoje Lietuvos šimtmečio birštoniečio vaiko sutiktuvių šventėje mažuosius, jų tėvelius, brolius, seses, senelius sveikino merė Nijolė Dirginčienė ir vicemeras Vytas Kederys. Merė mažiesiems linkėjo augti sveikiems ir mylėti kraštą, kuriame gimė. Ji taip pat įteikė 100 – mečio atminimo dovanas – simbolinius banginukus ir po savo laišką, kuriuos Patrikas, Inesa, Tautvydas, Meida ir Barbora galės perskaityti jau užaugę, tapę pilnamečiais jaunėjančio Birštono gyventojais.
Šventės metu mažieji svečiai ramiai stebėjo aplinką ir nė kiek nesutriko atsidūrę ant merės ir renginio vedėjų Renatos bei Danutės rankų. Na, o jų tėveliai ir kiti šeimos nariai džiaugėsi proga susipažinti, pabendrauti. Juk netrukus daugumą jų gali suvesti ir bendra vaikų darželio grupė, ir mokyklos klasė.
„Birštono versmių“ informacija
Daugiau nuotraukų www.gyvenimas.info

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *