BŪSIMASIS „MERCURE BIRŠTONAS“ VIEŠBUTIS ATVERIA NAUJUS KAMBARIUS – ERDVIUS, ŠIUOLAIKIŠKUS IR ĮKVĖPTUS GAMTOS!

Įsikūręs vaizdingoje Nemuno pakrantėje viešbutis „Royal SPA Residence“, kuris 2019 m. prisijungs prie „Mercure“ viešbučių tinklo, po remonto vėl atidarė 18 kambarių – taip buvo įgyvendintas pirmasis visiško viešbučio atnaujinimo plano etapas.

 

Stilingi kambariai, kurių interjerą įkvėpė gamta

Pirmieji atnaujinti viešbučio kambariai jau priima svečius. Jie laukiami erdviuose, šiuolaikiškuose ir labai patogiuose kambariuose, kurių interjeras puikiai atspindi nuostabią Nemuno apylinkių gamtą. Visiškai pertvarkyti ne tik gyvenamieji, bet ir vonios kambariai – jie dabar šviesesni, erdvesni, juose panaudotos natūralios medžiagos, pvz., mediena. Gamta bus dominuojanti būsimojo viešbučio „Mercure Birštonas“ interjero dizaino bei siūlomų paslaugų tema.

Neabejojama, kad naujasis „Mercure Birštonas“ taps puikia poilsio vieta visiems, pasiilgusiems ramybės ir gamtos.

Tolesnė modernizacija apims ir SPA bei viešąsias erdves

Dar 18 viešbučio kambarių šiuo metu yra atnaujinami. Modernizavimo plane taip pat numatyta iš esmės pertvarkyti viešąsias erdves, konferencijų sales bei restorano zoną, kurioje 2019 metais bus įgyvendinta prabangi ir naujoviška „Winestone“ koncepcija.

Žingsnis po žingsnio bus modernizuoti ne tik visi kambariai bei viešosios erdvės. Šalia būsimojo „Mercure Birštonas“ viešbučio bus papildomai pastatytas naujas SPA kompleksas. Jame viešbučio svečius bei kitus lankytojus kviesime į labai didelį uždarą baseiną ir įvairiausias pirtis“, – aiškina bendrovės, valdančios viešbutį „Royal SPA Residence“, direktorius Arvydas Balčiūnas.

Išskirtinis poilsis ir mineralinis vanduo

Mineralinių vandenų kurortas Biršonas įsikūręs unikalioje vietoje prie Nemuno, apsuptas kalvų ir pušynų, tačiau labai lengvai pasiekiamas automobiliu tiek iš Kauno, tiek iš Vilniaus. Iki jo vos per vieną valandą galima atvažiuoti automobiliu iš Vilniaus ir per 30 minučių – iš Kauno tarptautinio oro uosto.

Nemuno ir Nemuno regioninio parko artuma tapo įkvėpimu kuriant esminio viešbučio atnaujinimo planą. „Mercure Birštonas“ bus patraukli vieta tiek Lietuvos, tiek užsienio svečiams, ieškantiems kur praleisti laisvalaikį. Užbaigus visus atnaujinimo darbus, šis viešbutis taip pat bus puiki vieta susitikimams, konferencijoms ir kitiems renginiams organizuoti“, – pridūrė „Royal SPA Residence“ generalinis direktorius Rimantas Šimkevičius.

   
   

Siekiama, kad būsimasis „Mercure Birštonas“ viešbutis visada užtikrintų savo svečiams malonią, nepriekaištingą viešnagę, nesvarbu, ar jie keliauja darbo reikalais, ar su šeima bei draugais. Viešbutis nuo 2019 metų veiks su „Mercure“ prekės ženklu pagal franšizės sutartį su „Orbis Hotel Group“, vienu didžiausių viešbučių operatorių Rytų Europoje ir vieninteliu visų „AccorHotels“ prekių ženklų licencijų teikėju 16-oje valstybių, tarp kuriųBosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekijos Respublika, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldova, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija ir Slovėnija.

Nuotraukose:

  • Erdvūs ir šiuolaikiški būsimo „Mercure Birštonas“ viešbučio kambariai

  • Nauji, šviesesni vonios kambariai.

Apie „Mercure“

Mercure“ yra vidutinės klasės nestandartizuotas prekės ženklas, priklausantis „AccorHotels“, pirmaujančiai pasaulio viešbučių operatorei, turinčiai daugiau kaip 3600 viešbučių, 460 000 kambarių ir 170 000 darbuotojų 92 šalyse. „Mercure“ viešbučiai laikosi vienodų kokybės standartų, o jiems vadovauja savo darbui atsidavę viešbučių verslo savininkai. Nesvarbu, ar įsikūrusios didžiuosiuose miesto centruose, jūros pakrantėse ar kalnų kurortuose, kiekviena įstaiga siūlo autentišką patirtį tiek verslo, tiek ir laisvalaikio turistams. „Mercure“ tinklas, apimantis 707 viešbučius 53 valstybėse, yra tikra alternatyva standartizuotiems ar nepriklausomiems viešbučiams. „Mercure“, „AccorHotels“ prekės ženklas vystomas darnoje su žmonėmis ir aplinka.

Daugiau informacijos mercure.com | accorhotels.com

Apie „Orbis Hotel Group“

Orbis Hotel Group“ – didžiausias viešbučių tinklas Lenkijoje ir Rytų Europoje. „Orbis“ turi 127 viešbučius ir yra vienintelis visų „AccorHotels“ prekių ženklų licencijos teikėjas 16 valstybių, tarp jų – Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekijos Respublika, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldova, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija ir Slovėnija. Iš viso tai beveik 19 tūkst. kambarių. Viešbučių prekių ženklai: „Sofitel“, „Pullman“, „M Gallery“, „Novotel“, „Mercure“, „ibis“, „ibis Styles“ ir „ibis budget“. Šie visame pasaulyje žinomi prekių ženklai teikia paslaugas, atitinkančias įvairius kokybės standartus – nuo prabangių 5 žvaigždučių iki ekonominių 1 žvaigždutės viešbučių.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *