Šeimos šventė Prienų lopšelyje – darželyje „Gintarėlis“

„Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“. (Bruno Ferrero).


Gegužės 15 d. į Prienų lopšelio – darželio „Gintarėlis“ „Pelėdžiukų“ grupę šventiškai nusiteikę rinkosi tėveliai su savo vaikučiais netradiciškai paminėti Tarptautinę šeimos dieną.
Palankus oras leido šventę pradėti lauke. Susirinkusias šeimas pasveikino Prienų lopšelio – darželio „Gintarėlis“ direktorė Jūratė Liutkuvienė. Vaikučiai su tėveliais pasisodino po augalą, puoselėdami gamtą ir papuošdami darželio aplinką. Pasidžiaugę savo augalais, visi smagiai prisiminę vaikystę, sutūpėme piešti spalvotomis kreidelėmis. Po dailės terapijos auklėtojos Vilija ir Danutė pakvietė visus sugrįžti į grupę ir pasivaišinti arbata.
Kartu apžvelgėme dalyvavimą konkursuose, darželio šventėse, renginiuose, parodose. Su ugdytiniais dalyvavome konkurse „Nuo sėklytės iki žiedelio“, ta proga vaikučiai įteikė tėveliams pačių pasėtus ir išaugintus serenčius. Šventės pabaigoje mažieji džiaugėsi siurprizu – muilo burbulais.
Danutė Mozūrienė
Vyresnioji auklėtoja

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *