OSK „Šilas“ sportininkų startai

Gegužės 11-13 dienomis Vilniaus apylinkėse vyko tarptautinės trijų dienų orientavimosi sporto varžybos „Vilnius 2018“. Visas tris dienas dalyvių laukė skirtingos trasos skirtingose Vilniaus vietovėse. Pirmą dieną sportininkai įveikinėjo sprinto trasas Lazdynuose, antrą dieną dalyvių laukė Gariūnai, trečią – Juodegliai.

Susumavus trijų dienų rezultatus, vyrų elito grupės čempionu tapo Prienų „Šilo“ sportininkas Vytautas Beliūnas. Pirmą dieną finišavęs ketvirtas, per likusias dvi dienas sugebėjo atsirevanšuoti konkurentams ir iškovojo pirmąją vietą. Moterų elito grupėje OSK „Šilas“ sportininkė Milda Radzivonaitė užėmė ketvirtą vietą, o Indrė Beliūnė – penktą.
V20 grupėje Rokas Lipnickas iškovojo trečiąją vietą, V16 amžiaus grupėje Pijus Maciulevičius liko devintas, V40 grupėje Rimvydas Arlauskas, susumavus trijų dienų rezultatus, finišavo ketvirtas.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.