„Tau, Mama, viskas, kas gražiausia“

Gegužės 4 dieną Kašonių biblioteka ir kaimo bendruomenė ,,Kašonys“ sukvietė visas bendruomenės mamas ir močiutes į Kašonių bendruomenės namus – į šventinį koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti.
Kiekvieną atėjusią mamą ir močiutę pasitiko bendruomenės draugė ir rėmėja Laimutė Butkienė, kuri visoms dovanojo po savo rankomis pagamintą dovanėlę. Gausiai susirinkę kašoniškiai tylos minute pagerbė mirusias mamas. Pasveikinti motinų atvyko Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas, kuris, palinkėdamas joms sveikatos, stiprybės, tikėjimo, kvietė uždegti žvakutę ne tik ant savo mirusių motinų kapų, bet ir ant pamirštų, niekieno nebelankomų kapelių. Negailėjo gražių žodžių motinoms Želkūnų bendruomenės pirmininkė Sonata Labanauskienė. Nuoširdžius, šiltus sveikinimo žodžius visoms mamoms skyrė ir partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus pirmininko pavaduotojas Žilvinas Labanauskas.
Bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas pasidžiaugė pačių kašoniškių rankomis ir lėšomis suremontuota scena ir pakvietė Jiezno gimnazijos mokinius ją išbandyti. Mokinukai, vadovaujami mokytojos Ramutės Bubnienės bei Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro meno vadovės Ingridos Valentienės, parengė programą, suvirpinusią ne vieno šventės dalyvio širdį. Džiaugiamės, kad Jiezno gimnazijos mokiniai ir mokytojai yra nuolatiniai bendruomenės pagalbininkai organizuojant šventes, akcijas, sportines varžybas, todėl, padėkoję jiems už eiles ir dainas, įteikę dovanų, linkėjome daugiau tokių šiltų ir prasmingų susitikimų.
Koncertą pratęsė Prienų ,,Žiburio“ gimnazijos mokytoja, Jiezno bažnyčios vargonininkė, jiezniškė Roma Ruočkienė. Visos dainos buvo mamoms ir apie mamas. Kai kurioms dainoms, kurių žodžiai buvo išdalinti, pritarė visa salė. Ir kam gi gali nepatikti charizmatiškoji Romutė ir jos dainuojamos dainos? Esame tau, Romute, dėkingi už padovanotą koncertą.
Vaikai mamytėms ir močiutėms dovanojo gėlytes.
Kai nebežinome, kur eiti, kaip gyventi, nepamirškime, kad yra žmogus, kuris niekada nepalieka bėdoje, kuris už viską atleidžia ir myli – tai Mama. Suteikusi mums gyvybę, užauginusi mus, ji mums reikalinga kaip oras ir vanduo. Tą žmogų galime pavadinti saule, nes vargu ar išgyventume be jos. Saugokime ir mylėkime savo Mamą.
Danutė Bajorienė
Kašonių bibliotekos bibliotekininkė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *