Dėl eismo saugumo Prienų mieste

Gegužės 10 d. prasidėjo valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius – Prienai – Marijampolė ruožo nuo tilto iki Prienų miesto ribos (1,29 km) rekonstrukcijos darbai.  


Pirmiausia darbai yra atliekami F.Martišiaus gatvėje, kuria eismas draudžiamas. Pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos parengtą schemą transporto judėjimas per Prienų miestą nukreiptas apylanka: važiuojantiems nuo Vilniaus pusės – Vytauto, J. Basanavičiaus ir Kauno gatvėmis, o nuo Alytaus, Marijampolės ir Kauno – Kauno, J. Basanavičiaus ir Vytauto gatvėmis.
Darbų rangovai patikino, kad F. Martišiaus gatvės gyventojams rekonstrukcijos metu bus sudaryta galimybė patekti į savo namus. Gyventojų patogumui bus leidžiama važiuoti ir per sankryžą, jungiančią Revuonos ir J.Vaitkaus gatves.
Vytauto gatvė nuo tilto iki sankryžos su F. Martišiaus gatve bus rekonstruojama pabaigus darbus F. Martišiaus gatvėje. Rekonstruojamame Vytauto gatvės ruože darbų metu eismas nebus draudžiamas, tačiau pakaitomis leidžiamas tik viena puse.
Dėl kelio rekonstrukcijos darbų ir padidėjusių transporto srautų prašome visų eismo dalyvių laikytis taisyklių ir eismo saugumo gatvėse. Netrukus mokinių atostogos, todėl pėsčiųjų dar padaugės. Būkime mandagūs, kantrūs, pastebėkime vieni kitus, ypač ties perėjomis.
Kelio rekonstrukcijos darbus planuojama baigti šiais metais. Įgyvendinus projektą, įdiegus modernias eismo sąlygas gerinančias ir eismo saugumą didinančias priemones, eismas magistraliniame kelyje ir Prienų mieste taps geresnis ir patogesnis.
Prienų r. savivaldybės Kelių eismo saugumo komisijos informacija

Rubrikoje Aktualijos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *