Nuoširdi dovana Mamai

Pati nuoširdžiausia dovana mamai – vaiko rankų darbelis, į kurį jis perkelia visą save – tokiu būdu jai išreiškia savo meilę, dėmesį ir prisirišimą. Prasmingos tradicijos, puoselėjančios šį artimą mamų ir vaikų ryšį, skatinančios pasidžiaugti, pasididžiuoti mažųjų kūrybiniais gebėjimais.


Artėjant Motinos dienai, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus nariai jau septintą kartą sukvietė rajono mamytes į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą, kur pristatė joms vaikų piešinių parodą, apdovanojo kūrybinio konkurso laureatus ir dalyvius bei, atsidėkodami už vaikų paskatinimą, mamytėms, auklėtojoms bei mokytojoms įteikė po gėlės žiedą. Šiuo prieššventiniu laiku mamytės, močiutės ir, be abejo, tėveliai galėjo pabūti kartu su vaikais, apžiūrėti eksponuojamus jų darbelius, pasiklausyti nuoširdaus meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ vaikučių koncerto.
Susirinkusiuosius pasveikino, mamytėms prasmingos šventės palinkėjo šio renginio globėjas Seimo narys Vytautas Kamblevičius. Apie Motinos dienos šventės reikšmę kalbėjo, šiai progai skirtu kūrybiniu konkursu pasidžiaugė ir jo organizatoriams padėkojo partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis. Jis įteikė padėkas renginio sumanytojams ir organizatoriams – Aušrai Deltuvienei, Loretai Jakinevičienei, Daivai Jonykienei, Elenai Bendinskienei, Žilvinui Labanauskui, Ramunei Liutvynskienei.
Tenka pastebėti, kad susidomėjimas kūrybiniu konkursu nemąžta. Šiemet savo darbelius parodai – konkursui tema „Saldus tortas mamai“ pateikė daugiau nei 300 Prienų rajono ugdymo įstaigų vaikų. Laureatais paskelbti 20 vaikų, jiems buvo įteikti diplomai, dovanos ir Daivos Jonykienės pagamintos gėlės. Padėkomis apdovanota ir 60 konkurso dalyvių. Po apdovanojimų „lietaus“ visi dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti šventės globėjo dovanotu tortu. Reikia tikėtis, kad ir ateityje konkurso organizatoriai nepritrūks temų ir idėjų, o vaikučiai savo darbeliais dar ne vienerius metus džiugins savo mamytes.

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *