Dovanėlė brangiausiam žmogui

Jau antrus metus kašoniškiai, artėjant Motinos dienai, neieško dovanų parduotuvėse: to, kas pasaulyje svarbiausia, ten tikrai nenusipirksime. Dovanojame mamoms nuoširdų dėmesį, o meilę ir padėką sudedame į apkabinimus ir mažas dovanėles, nuoširdžiai padarytas savomis rankomis. Mums tenka netrumpai pasukti galveles, ką gi čia padovanojus. Tad gegužės 2 d. Kašonių bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas vaikams „Dovanėlė brangiausiam žmogui“.
Šiais metais į pagalbą pasikvietėme liaudies meistrę, mūsų nuolatinę globėją ir draugę Laimutę Butkienę. Laimutė mielai sutiko ir atvyko su dėžėmis priemonių, karštais klijais ir gausybe idėjų. Reikėjo įdėti truputį darbo, fantazijos, kurios vaikams tikrai netrūko, kantrybės – ir štai dovana mamytei. Padarėme po žaismingą pakabutį – talismaną ir originalų atviruką. Vaikai labai imliai ir noriai darė dovanėles, atvirukus, rašė pačius nuoširdžiausius žodžius mamytėms. Didelės pagalbininkės dirbant buvo Jiezno seniūnijos socialinės darbuotojos Bena, Gintarė ir Loreta. Jos patarė, padrąsino, padėjo vaikams parašyti sveikinimus, padaryti dovanėles.
Pagamintas dovanėles vaikai savo mamoms ir močiutėms įteikė Motinos dienos minėjime Kašonių bendruomenės namuose.
Baigę dovanėles, bibliotekos kiemelyje vaišinomės sumuštiniais, arbata ir mūsų nuolatinės rėmėjos Ramutės iškeptais puošniais ir skaniais pyragėliais, kurių parnešėme ir mamytėms.
Esame dėkingi Laimutei už priemones, idėjas ir pamokymus.
Danutė Bajorienė
Kašonių bibliotekos bibliotekininkė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *