Pareigūnai lankėsi Jiezno vaikų globos namuose

Kovo 29 d., prieš pat Šv. Velykas, Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos 3 sektoriaus socialinės reabilitacijos skyriaus pareigūnai aplankė Prienų r. Jiezno vaikų globos namų bendruomenę.


Susitikimo metu aptarti aktualūs socialiniai klausimai, pozityvaus laisvalaikio užimtumo, saviugdos ir savišvietos skatinimo priemonės. Pasidalinta gerąja patirtimi skatinant teigiamus asmenybės pokyčius, pasidžiaugta jau antruoju, bet tikrai ne paskutiniu susitikimu tarp Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos pareigūnų ir Jiezno vaikų globos namų auklėtinių bei administracijos.
Kovo mėnuo ypatingas ne tik tuo, kad pasiekiamas pavasario lygiadienis, pradeda busti gamta, bet ir minima daugybė su gamtos nubudimu susijusių švenčių (kovo 9 d. minima Pavasario šauktuvių diena, kovo 10 d. 40 -ties paukščių diena, kovo 20 d. – Pasaulinė žemės diena, kovo 25 d. – gandrinės. Sakoma, kad gandras grįždamas ant uodegos parneša kielę, kuri išspardo paskutinius žiemos ledus). Šioms gamtos atbudimo progoms Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos 3 -me sektoriuje tarp laisvės atėmimo bausmę atliekančių nuteistųjų buvo organizuotas inkilų paukščiams kalimo konkursas, kurio metu nuteistieji pozityviomis veiklomis išnaudojo laisvalaikį, galėjo realizuoti kūrybinius ir inžinerinius sugebėjimus projektuodami bei meniškai apipavidalindami inkilus paukščiams. O nuteistųjų pagaminti inkilai, vykdant projektą „Nuteistieji bendruomenei“, susitikimo su vaikais ir jaunuoliais metu buvo iškelti Globos namų teritorijoje. Kiekvienas vaikas galėjo ne tik išsirinkti inkilą, pakabinti jam patinkančiame medyje, bet kartu gavo ir užduotį iki kito susitikimo stebėti, kas jame gyvena.
Susitikimo pabaigoje vyko tradicinės draugiškos pareigūnų ir Globos namų auklėtinių sportinės rungtys, buvo išsakyti šventiniai palinkėjimai artėjančių Šv. Velykų proga bei įteiktos saldžios dovanos Globos namų auklėtiniams. Renginį organizavo Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos 3 -io sektoriaus socialinės reabilitacijos skyrius.

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *