„Gražiausi žiedai – gimtinei mylimai“

Birštono muziejuje buvo paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Į muziejų sugužėjo gausus būrelis Birštono lopšelio – darželio „Vyturėlis“ vaikučių su savo auklėtojomis.


Jau 10 -tus metus iš eilės čia rengiama šios įstaigos ugdytinių piešinių paroda, šiais metais ji vadinasi „Gražiausi žiedai – gimtinei mylimai“. Jau tradicija tampa ir vaikų koncertas, kuris dovanojamas Kovo 11 -ajai.
Šiais metais į muziejų atskubėjo „Kačiukų“, „Drugelių“, „Boružiukų“ ir „Ežiukų“ grupės auklėtiniai su auklėtojomis: Laimute Bagdonaite, Edita Bagdoniene, Kristina Mulerčikiene, Birute Leonavičiūte ir Laima Lankevičiene bei auklėtojų padėjėjomis. Renginio metu vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, skirtas savo gimtinei, išsakė mintis apie šalį, kurioje gyvena, džiaugėsi savo nuveiktais nors ir mažais, bet gerais darbais. Vaikams grojo ir akompanavo vadovė Janina Budrevičienė. Už gražų pasirodymą ir surengtą koncertą vaikams padėkojo muziejaus darbuotojai. Tikimės, kad ši graži tradicija tęsis, ir dar ne vienerius metus galėsime visus pakviesti į muziejų kartu su Birštono lopšelio – darželio „Vyturėlis“ auklėtiniais švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vaikų piešinių parodėlę, kuri yra labai graži ir spalvinga, Birštono muziejuje kviečiame aplankyti iki balandžio 8 dienos.
Irma Kereišienė
Birštono muziejaus muziejininkė – edukatorė

Rubrikoje Pasaulis iš arti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *