Smiginio varžybas skyrėme Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės dienai paminėti

Kovo 3 dieną Kašonių bibliotekoje vyko smiginio varžybos, skirtos Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jas organizavo Kašonių biblioteka kartu su kaimo bendruomene „Kašonys“.


Nors rytas buvo ir labai šaltas (termometro stulpelis rodė minus 18O), aktyviausiems smiginio mėgėjams dalyvauti varžybose šaltukas nesutrukdė. Juk šis žaidimas – azartiška, įdomi bei viena iš sąžiningiausių sporto šakų, ir, nors Lietuvoje žaisti smiginį nėra labai populiaru, pasaulyje šios sporto šakos aistruoliai skaičiuojami milijonais. Čia viską reikia atlikti pačiam: nei tu draugą apkaltinsi, nei varžovą – turi ateiti ir padaryti savo darbą.
Dauguma dalyvių smiginio strėlytes rankose jau buvo turėję, o štai vyriausias dalyvis Jonas Astrovas smiginį žaidė pirmą kartą. Daug kas mano, kad norint būti geru smiginio žaidėju reikia turėti taiklią ranką ir žvitrią akį. Akinių šiam vyriškiui, tiesa, dar nereikia, o štai strėlytes mėtė kaire ranka. Ir kaip bebūtų keista, Jonas tapo absoliučiu smiginio varžybų nugalėtoju. „Sekėsi, nes turėjau stiprią palaikymo komandą: į varžybas atlydėjo žmona Romutė ir anūkas Lukas,“ – juokavo Jonas.
Finalinėse varžybose tarp vyrų antras liko Dalius Kabašinskas, trečias – Ričardas Mazuronis. Tarp moterų  geriausiai sekėsi Editai Kabašinskienei, antra liko Laimutė Pyragienė, trečia – Danutė Bajorienė. Moksleivių kategorijoje pirmą vietą iškovojo Matas Mazuronis, antrą – Lukas Astrovas. Pasitvirtino taisyklė, kad smiginiui žaisti amžius nekliudo: vyriausiam varžybų dalyviui – šešiasdešimt treji, o jauniausiam – aštuoneri metai.
Dėkojame visiems kašoniškiams, kurie aktyviai dalyvauja Kašonių bibliotekos ir Kašonių bendruomenės organizuojamuose renginiuose.
Danutė Bajorienė
Kašonių bibliotekininkė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *