Pažintis su biblioteka ir knyga

Kovo 1 dieną smagiai nusiteikę Prienų lopšelio  – darželio „Pasaka“ „Bitučių“ grupės vaikai atvyko į Jiestrakio biblioteką paminėti praėjusios Gimtosios kalbos dienos.

Daugeliui vaikų tai buvo pirmasis apsilankymas bibliotekoje, todėl viskas buvo nauja ir įdomu. Bibliotekininkė Kristina vaikams papasakojo, apie tai, kas yra biblioteka, ką joje galima rasti, kuo ir kaip naudotis. Vaikai su dideliu susidomėjimu vartė knygeles, vyresnieji (priešmokyklinukai) bandė skaityti. Kad susitikimas turėtų dar didesnę išliekamąją vertę, bibliotekoje pražydo „Šimtmedžio medis“, kurį bendromis pastangomis padarė bibliotekininkė kartu su mažaisiais lankytojais ir jų auklėtoja.
Malonus vaikų šurmulys netilo ir besišildant prie arbatos puodelio. Vaikai dalinosi įspūdžiais. Apdovanoję vieni kitus maloniomis atminimo dovanėlėmis, vaikai pažadėjo aplankyti ir miesto biblioteką.
Ir vis tik… Malonu išgirsti, kad bibliotekoje smagu, jauku ir kad labiausiai, kas įsiminė vaikams – tai knygelės. O juk tokia ir yra bibliotekos misija – išmokyti pamilti gimtąjį žodį. Pradžia padaryta.

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *