Bendradarbiavimas lemia sėkmę

Balbieriškyje susirinkimas prasidėjo folkloro ansamblio „Dūmė“ koncertu, po kurio Balbieriškio seniūnė S. Ražanskienė išsamiai atsiskaitė už 2017 m. veiklą.


Per metus nuveikta daug darbų – buvo tvarkomi keliai, viešosios erdvės, rūšiuojamos atliekos, rengiami įvairūs dokumentai. S. Ražanskienė pasidžiaugė bendromis seniūnijos, vietos bendruomenės ir Savivaldybės pastangomis kapitališkai sutvarkant tiltą per Peršėkę į Gerulius, gerai dirbančiomis įstaigomis, bendradarbiavimu su vietos verslininkais bei ūkininkais.
Meras A. Vaicekauskas gyventojus informavo apie planuojamą elektros ūkio modernizavimą ir plėtrą rajone, taip pat aptarė vandens atvedimo į kapines klausimą.
Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius S. Valančius pasidžiaugė didėjančiu mokinių skaičiumi ir gerais ugdymo rezultatais. Balbieriškio PSPC vadovė A. Sidaravičienė kvietė gyventi sveikai ir nepamiršti profilaktiškai apsilankyti pas gydytojus. Balbieriškietis mero pavaduotojas A. Marcinkevičius papasakojo apie tiesioginį darbą bei darbą Tarybos komitete, komisijose. Jis negailėjo gerų žodžių seniūnijos bendruomenėms, asociacijoms, kurios yra aktyvios ir matomos ne tik rajone.
Prieš susirinkimą meras ir jo komanda su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais aptarė priemones, kurios įpareigotų gyventojus jungtis prie nuotekų tinklų Žemuosiuose Geruliuose, diskutavo apie apleistus pastatus, nesaugią sankryžą prie posūkio į Balbieriškį.
Prienų r. savivaldybės informacijos

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *