Birštono stalo tenisininkai tapo žaidynių vicečempionais

Sausio 27 d. Alytuje vyko „Žalgirio“ draugijos žiemos sporto žaidynės, kuriose stalo teniso rungtyje savo jėgas išbandė ir Birštono komanda – Audronė Šidiškienė, Feliksas Suchockas ir Adomas Vaitkevičius.

Birštono stalo teniso komanda – A.Šidiškienė, A.Vaitkevičius ir F.Suchockas – tapo „Žalgirio“ draugijos žiemos sporto žaidynių vicečempione.

Dalyvavo 19 komandų iš Lietuvos miestų ir rajonų. Pogrupiuose žaidė po 4 – 5 komandas, į finalą pateko pirmą ir antrą vietas užėmusios komandos. Birštoniečiai savo pogrupyje liko antri ir pateko į finalą. Jame rezultatu 3:2 nugalėjo Šalčininkų 2 -ąją komandą, 3:2 įveikė Utenos 1 -ąją komandą ir 1:3 nusileido Šalčininkų 1 -ajai komandai. Rajonų grupės galutinėje įskaitoje nugalėtojais tapo šalčininkiečiai, Birštono komanda užėmė antrą vietą, trečioje vietoje liko Lazdijų komanda.
Už birštoniečius „sirgo“ gydytojas Jurgis Janulis, kuris taip pat aktyviai žaidė stalo tenisą, iki šiol tai jo mėgstamas laisvalaikio pomėgis. Jo šeimos iniciatyva jau dešimtmetį Birštone rengiamos J. Janulio vardo stalo teniso varžybos – šiemet jos vyks kovo 3 d.