Tikrasis gerumas yra kuklus…

Rašytoja Vanda Juknaitė neklydo, kai sakė, kad „mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės, darydami mažus, gerus darbus, pamažu keičia pasaulio veidą“. Praėjusį penktadienį pakako užsukti į Prienų socialinių paslaugų centre vykusią Padėkos popietę, kad suprastum, ką Centro lankytojams – vaikams, neįgaliesiems, senjorams – reiškia nesavanaudiškas dosnumas, kad pamatytum, kaip atrodo dėkingos akys…


Dienos užimtumo grupių lankytojai savo dainas, šokius, eilėraščių posmus jie skyrė į svečius pakviestiems geradariams: rėmėjams, partneriams, savanoriams, žmonėms, kurie jautriai reaguoja į Centro bendruomenės narių lūkesčius ir padeda įgyvendinti sumanymus. Ir šis nuoširdumas buvo abipusis: kiekvieną pasirodymą svečiai palydėjo gausiais aplodismentais, taip užimtumo grupių lankytojų akyse įžiebdami daugiau pasitikėjimo savimi ir noro visapusiškai augti bei tobulėti.
Prienų socialinių paslaugų centro direktorė Aurelija Urbonienė dėkojo susirinkusiems už tai, kad remia Centro projektus, skirtus mažinti skurdą, didinti socialinę įtrauktį.
„Mūsų Centrą lankantys vaikai jūsų dėka gali apsilankyti picerijoje, neįgalieji – nuvykti į kino teatrą, senjorai ir neįgalūs žmonės – pasidžiaugti maudynėmis Visuomenės harmonizavimo parko baseine… Todėl nuoširdžiai dėkojame, kad ištiesėte pagalbos ranką tuomet, kai jos labiausiai reikėjo, kad mūsų bendruomenę įtraukėte į savo interesų ratą. Žinokite, kartu mes padarėme labai daug,“ – pabrėžė A.Urbonienė.
Popietėje žodis „ačiū“ skambėjo daugybę kartų – už nuoširdų bendradarbiavimą, paskatinimą, konkrečią paramą, patarimus, dovanotas ekskursijas, pietus, pramogas, priemones užimtumui, veiklos viešinimą. Padėkos skirtos J.Palionio paramos ir labdaros fondo atstovams, Seimo nariui A. Palioniui, Prienų rajono savivaldybei ir administracijos darbuotojams, verslininkui V. Stravinskui, Visuomenės harmonizavimo parko, Nemuno kilpų regioninio parko, Prienų muziejaus, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos, Prienų KKSC, Birštono sporto centro, Prienų girininkijos, Prienų ligoninės, Prienų globos namų, švietimo ir meninio ugdymo įstaigų darbuotojams, Policijos komisariato, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Visuomenės sveikatos biuro specialistams, seniūnams, centro savanoriams, Prienų – Birštono krepšinio klubo, įmonės „Wilara“, salono „Elvita“ bei „Modum beauty house“ atstovams, žiniasklaidai.
Nuoširdžiai padėkota ir Nyderlandų labdaros ir paramos fondo atstovams bei tėveliams, kurie supranta ir skatina vaikų, taip pat ir neįgaliųjų, norą lankyti centre veikiančias užimtumo grupes. Savo ruožtu rėmėjai, seniūnijų atstovai už sunkų, bet visuomenėje labai reikalingą darbą dėkojo Prienų socialinių paslaugų centro socialiniams darbuotojams. Senjorų ir neįgaliųjų grupės tėvelių vardu kalbėjusi ponia Laima nuoširdžiai dėkojo užimtumo specialistėms bei puikią koncertinę programą padėjusiai parengti muzikos vadovei Lijanai Sarnickienei.
Kiekvienam svečiui įteikti Centro lankytojų pagaminti keraminiai varpeliai nenutils skambėti ir ateityje kvies toliau daryti gerus darbus…
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *