Lengvaatlečių žiemos startai

Sausio 12-13 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės, kuriose dalyvavo Prienų KKSC bei Birštono SC lengvaatlečiai.

Paulius Juozaitis buvo vienintelis iš birštoniečių, iškovojęs aukštą vietą. Jaunuolių sportinio ėjimo 5000 m rungtyje jis laimėjo pirmą vietą, šią distanciją įveikęs per 23:31.13. Užnugaryje jis paliko savo varžovą iš Švenčionių.

Marius Griušelionis 3000 m jaunių bėgimo rungtyje užėmė 7 vietą, šioje distancijoje tarp jaunuolių Edvinas Žilinskas pelnė aštuntą vietą, triskart trumpesnėje rungtyje buvo 11 – tas. Tarp jaunių Jonė Bielevičiūtė 3000 m įveikė 17 – ta. Liveta Adomaitytė 60 m jaunuolių bėgime užėmė 15 vietą, o 300 m nubėgo 14 – ta. Birštono SC lengvaatlečius treniruoja Jonas ir Povilas Juozaičiai.

Prienų KKSC jaunė Miglė Damynaitė 3000 m sportinio ėjimo rungtyje pelnė antrą vietą (trenerės K.Kuzmickienė ir G.Goštautaitė). Prienietė Agnė Černiauskaitė tarp jaunių 3000 m bėgte įveikė devinta (jos trenerė L.Damukaitienė).

Bendroje įskaitoje, susumavus jaunių ir jaunuolių rezultatus, Birštono komanda liko 26 vietoje, o Prienų komanda, kuriai atstovavo vien jauniai, liko 28 – oje pozicijoje.

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse, kurios sausio 19 dieną surengtos Šiaulių manieže, birštoniečiai siekė rezultatų 2000 m bėgimo, merginų rutulio stūmimo, šuolio į tolį rungtyse. Prieniečiai sportininkai išbandė savo galimybes 3000 m sportinio ėjimo, merginų rutulio stūmimo rungtyse.