Konstitucijos dieną paminėjo sportuodami

Jiezno gimnazijoje vyko jaunųjų šaulių  sporto varžybos, skirtos LR Konstitucijos 25-osioms metinėms paminėti.

Mokyklos sporto salėje susirinko,, Žiburio‘‘ (vad. V. Blekaitis), Išlaužo ( vad. R. Meškauskas), Balbieriškio ir Pakuonio ( vad. K. Žilinskas), Stakliškių ( vad. R. Vilčinskas)  ir Jiezno (vad. S. Žalys) šauliai. Susiskirstę į komandas po  5 dalyvius, šauliukai turėjo mėtyti baudas, žaisti stalo tenisą ir smiginį. Baudų mėtymo rungtyje dalyvavo 8 komandos. Jiezno šauliai, įmetę 31 tašką buvo treti, antrą vietą iškovojo Išlaužo šauliai, surinkę 32 taškus, o pirmoji vieta atiteko ,,Žiburio‘‘ gimnazistams ( 45 taškai). Buvo išrinkti ir geriausi baudų snaiperiai. Taikliausiojo vardas atiteko  Karoliui Lukšiui iš ,,Žiburio‘‘ gimnazijos, antras buvo Pakuonio mokyklos šaulys Arvydas Pocius, trečią vietą užėmė žiburietis Adomasi Ražauskas.

Smiginio varžybose I-ąją vietą laimėjo Jiezno gimnazijos šauliai, II-ąją vietą iškovojo Išlaužo gimnazijos šauliai, ir III-ąją vietą užėmė Pakuonio komanda. Smiginio rungtyje pirmas buvo  Rytis Deimantavičius iš Pakuonio, jiezniškiai Kevinas Mazuronis ir Tomas Janušauskas atitinkamai pelnė II ir III vietas.

Stalo teniso rungtyje dalyvavo 5 komandos. Nugalėtojais tapo ,,Žiburio‘‘ gimnazijos tenisininkai, 2-oje vietoje įsitvirtino Išlaužo tenisininkai, treti Jiezno gimnazijos tenisininkai.

Po varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir komandinėmis taurėmis. Komandinę pergalę šventė iškovojo Išlaužo pagr. mokyklos komanda, 2-ąją vietą ,,Žiburio‘‘ gimnazija, o 3-ioji vieta atiteko šeimininkams, jiezniškiams.

Jaunoji šaulė Erika Kelmelytė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *