KARTU KURKIME DOVANĄ LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI!

2018-aisiais atkurta Lietuvos valstybė minės savo šimtmetį. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, siekdama įprasmindama šią reikšmingą mūsų valstybei sukaktį, kartu su partneriais – Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi, Prienų švietimo pagalbos tarnyba, Prienų rajono švietimo ir kultūros įstaigomis – organizuoja Prienų krašto mokinių kūrybos konkursą, kurio laureatų ir prizininkų kūriniai 2018 m. bus išleisti Lietuvos valstybės šimtmečiui skirtoje knygoje – 16-ame mokinių kūrybos almanache „Prienų krašto vyturiai“.

Konkursas „Prienų krašto vyturiai“ vyks trijose kategorijose: eilėraščiai ar kitų lyrikos žanrų kūriniai ir/ar epiniai kūriniai (1–12 kl.); pasakos (5–10 kl.); esės (9–12 kl.). Konkurso nuostatuose kūrybos temų laisvė neribojama, tačiau  mokiniai skatinami kūryboje atskleisti savo požiūrį į svarbiausias vertybes – valstybę ir jos istoriją, pilietiškumą, gimtąjį kraštą, namus ir kt. Darbai konkursui pateikiami iki 2018 m. sausio 31 d. el. p. dalia.bredeliene@prienubiblioteka.lt, temos laukelyje įrašius „Konkursui „Prienų krašto vyturiai“.

Konkurso nuostatus rasite Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos svetainėje internete, bibliotekos paskyroje Facebook.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka – vienintelė biblioteka Lietuvoje jau 15 metų iš eilės leidžianti mokinių kūrybos almanachą, todėl šis unikalus tęstinis leidybos projektas jauniesiems Prienų krašto kūrėjams yra puiki galimybė ugdytis ir atskleisti savo kūrybinius gebėjimus, patirti kūrybos sėkmę – būti išspausdintiems profesionaliai išleistoje knygoje.  Tai mokiniams suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos kurti, dalintis savo kūryba, nes suaugusieji, parengiantys ir išleidžiantys mokinių kūrybos almanachą, perduoda vaikams ir jaunimui svarbią žinią – kiekvienas yra svarbus ir išgirstas. 

16-tas Prienų krašto jaunųjų kūrybos almanachas „Prienų krašto vyturiai“ bus puiki krašto jaunuomenės dovana Lietuvos valstybės 100-mečiui.

 

Prienų Justino Marcinkevičiaus

viešosios bibliotekos informacija

 

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *