Stakliškių seniūnijos jubiliatai

Liepos mėnesį savo 90 -tąją gyvenimo vasarą pasitiko ir tarp vaikų, anūkų, proanūkių gražiai paminėjo Marijona Pugačiauskienė iš Pieštuvėnų. Nuotraukoje jubiliatė su ją sveikinusiomis seniūnijos darbuotojomis.

Garbingą 90 -ties jubiliejų rugpjūčio pabaigoje minėjo Janė Aleksiūnaitė iš Lepelionių kaimo. Visą gyvenimą mylėjusią žmones – artimuosius, gimines, kaimynus, bendradarbius, buvusią be galo svetingą, dainingą, labai darbščią jubiliatę pagerbė Stakliškių seniūnijos seniūnas Gintautas Kaminskas, Želkūnų seniūnaitijos seniūnaitė Dalia Vertinskienė, kurių ji labai ir laukė.
Visi, pažinę gerbiamą Janę, sako, jog būtent iš jos galima pasimokyti gyvenimo džiaugsmo net ir dabar, kai ji jau nebegali paeiti, ir begalinės tvirtybės tada, kai šį pasaulį palieka patys artimiausi žmonės, kai, rodos, lyg ir viena pasilieki… Pati senolė sako, jog per gyvenimą sutikti labai geri visi žmonės buvo ir yra jos širdyje – visada kartu, todėl ir neliūdna. Visi, pagerbę jubiliatę, linkėjo jai gausiame būryje atšvęsti šimtąjį, sudainuoti dar daug dainų, sveikatos ir Dievo palaimos.

Onutė Urmanavičienė, našlė, užauginusi dukrą ir sūnų, 80 -tąjį jubiliejų pasitiko Pakrovų kaime, tarp pačių brangiausių žmonių.

Onutė Šiupšinskienė iš Stakliškių džiaugiasi sūnumi, trimis dukromis, jų šeimomis. Būdama našlė, ji laukia kiekvieno sugrįžtančio, džiaugiasi išmokiusi vaikus mylėti žmogų, žemę ir gyvenimą.

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *