„Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“

Paskutinę vasaros dieną Prienų rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai ir mokyklinio amžiaus vaikai buvo pakviesti į finalines „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ varžybas, kurias organizavo Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras.


Prienų sporto ir pramogų arenos vadovas A. Deltuva visus pakvietė stebėti „Lietuvos ryto“ ir „s.Oliver Wurzburg“ krepšinio varžybas. Po to Prienų KKSC salėje varžėsi finalininkės – Stakliškių, Prienų, Naujosios Ūtos ir Pakuonio – Ašmintos seniūnijų komandos.
Šventės dalyvius pasveikino Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Aurelija Urbonienė ir socialinė darbuotoja Vilma Deltuvienė. Varžybas stebėti atvyko Prienų – Birštono „Vytautas“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus, Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkai bei Italijoje žaidžianti krepšininkė Kamilė Šeškutė. Savanoris Virmantas Šabasevičius organizavo įvairias rungtis varžybų dalyviams .
Varžybų metu dalyviai azartiškai ir atkakliai kovojo už savo komandas, siekdami būti nugalėtojais. Pasibaigus varžyboms ir suskaičiavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, jog pirmąją vietą užėmė Stakliškių seniūnijos komanda, antrąją – Naujosios Ūtos seniūnijos komanda, trečiąja vieta pasidalino jungtinė Ašmintos – Pakuonio ir Prienų seniūnijų komandos. Prizines vietas laimėjusioms komandoms Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkai ir jų vyriausiasis treneris įteikė medalius, krepšinio kamuolius su krepšininkų parašais bei diplomus. Krepšininkė Kamilė Šeškutė padovanojo sportinę aprangą varžybas laimėjusios komandos lydinčiajam atstovui. Šiais metais visos finalinėse varžybose dalyvavusios komandos buvo apdovanotos pramogomis prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šių varžybų įgyvendinimo, tai buvo svarbu ir reikalinga. Tik visi kartu galėjome sukurti vaikams nepamirštamą vasaros atostogų pabaigą.
Vilma Deltuvienė
Socialinė darbuotoja

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *