Būtina žinoti kiekvienam

Nuo š. m. liepos 1 d. įsigaliojo naujas Darbo kodeksas, įteisinęs lankstesnius darbuotojų ir darbdavių santykius (naujas darbo sutartis ir lankstesnį darbo laiką, mažesnes išeitines išmokas, priemokas darbuotojams už lojalumą, naują atostogų tvarką ir t. t.), tačiau tuo pačiu įnešęs nemažai sumaišties.
Natūralu, nes, keičiantis darbuotojų kartoms, turi keistis ir darbinius santykius numatantys reglamentai – naujoji Y karta yra dinamiškesnė ir ne tokia lojali vienai darbovietei, tad darbdaviai turi į tai atsižvelgti. Darbuotojams atsiradus daugiau galimybių keisti darbo vietą, darbdaviai turi ypatingą dėmesį skirti ne tik talentų pritraukimui, bet ir jų motyvacijai – dialoge tarp darbdavio ir darbuotojo pastaroji tampa vis dažnesniu motyvu.
Siekiant kuo daugiau suinteresuotų asmenų supažindinti su darbo teisės naujovėmis, Lietuvos žemės ūkio rūmai, būdami projekto „Profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimo modelis vystant socialinį dialogą“, įgyvendinamo Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, partneriu, organizuos konferencijas tema „Darbo teisės naujovės: ką būtina žinoti kiekvienam“, kurių metu visus norinčius konsultuos profesionalūs teisininkai.
„Darbo teisės naujovės: ką būtina žinoti kiekvienam“ konferencijos vyks Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Utenos, Tauragės, Telšių ir Vilniaus apskrityse. Planuojama į renginius sutraukti apie 800 dalyvių: darbdavių, profesinių sąjungų, vietos valdžios institucijų atstovų ir įvairių sprendimų priėmėjų.
Parengta pagal ELTOS pranešimą

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *