Stovykloje „Judėkime ir plaukime kartu“

Visus metus mes laukiame šios stovyklos, kad patikrintume išmoktus plaukimo įgūdžius, pavakarotume prie laužo, pagyventume palapinėse gamtoje, patirtume naujų įspūdžių.


Už tai mes esame dėkingi Birštono sporto centrui ir treneriams, liepos 10 – 14 dienomis organizavusiems stovyklą „Judėkime ir plaukime kartu“ prie Guostos ežero. Joje galėjo stovyklauti Birštono savivaldybės 8-15 metų vaikai.
Buvome pakviesti į smagią išvyką po Trakus, kur apžiūrėjome pilį ir kitas įdomias vietas, šaudėme iš lanko, išbandėme senovės kankinimų įrankius, susipažinome su karaimų paveldu.
Ši vasara nelepino šiluma, mes, tris dienas gyvendami palapinėse prie Guostos ežero, buvome kaip reikiant išprausti lietaus… Tačiau ši patirtis dar labiau užgrūdino. Pusryčius ir vakarienę gaminomės patys ant laužo, o labai skanius pietus valgydavome kavinėje „Guosta“ pas gerbiamą šeimininkę Zitą.
Šios dienos nepasimirš, ypač tiems, kurie ežere maudėsi po kelis kartus. Lauko teniso trenerio Lino Smailio ir lengvaatlečio Jono Juozaičio pamokymai bei pagalba buvo tiesiog neįkainojami. Ačiū  jiems už šią ekstremalią stovyklą ir lauksime kitų susitikimų.
Marius Griušelionis
Stovyklautojas lengvaatletis

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *