Linijinių šokių festivalyje šoko ir prienietės

Prienų „GS“ šokių studijos linijinių šokių kolektyvo narės (vadovė Gina Tamulevičienė) jau šeštus metus vyko į Linedance linijinių šokių festivalį Palangoje „Draugystės tiltas 2017“.


Festivalio metu šokių kolektyvai iš visos Lietuvos ir kaimyninių valstybių (šiemet dalyvių buvo apie 1500) J. Basanavičiaus gatvėje šoko net keturiolika įvairių stilių šokių. Parepetuoti šokių žingsnelius galėjome festivalio išvakarėse ir ryte Baltijos jūros paplūdimyje. Festivalio programa plati: vieši bendri kolektyvų pasirodymai, linijinių šokių vakarėlis su Lietuvos estrados žvaigžde (šiemet dalyvius linksmino Žilvinas Žvagulis) ir KLŠA reitinginės linijinių šokių varžybos „Linedance LT Open 2017“.
Mūsų „GS“ šokių studijos linijinių šokių kolektyve – valstybės tarnautojos, klientų aptarnavimo ir asmens sveikatos priežiūros specialistės, mamos, auginančios mažus vaikus. Jos mielai pasidalino savo mintimis apie tai, ką joms reiškia linijiniai šokiai.
Violeta: „Šokis man – tai miela fizinio aktyvumo forma. Šokant lavinama atmintis, koordinacija, emocijos. Juk per metus išmokstame 14 ir daugiau įvairių stilių šokių. Visą mūsų draugiško būrelio darbą vainikuoja šokių festivalis Palangoje „Draugystės tiltas“. Kai šokame J. Basanavičiaus gatvėje, atrodo, kad šoka visa Lietuva.“
Jurgita: „Šoku, nes tai puiki proga paįvairinti kasdieninę rutiną. Puikiai pailsiu nuo darbo. Gera ateiti į kolektyvą, kuriame nėra nei profesijos, nei amžiaus cenzo. Esame skirtingos, tačiau vieną kitą papildome. Puikiai sutariame. Šokiu išreiškiame save. Mokame pasijuokti ir iš labai rimtų dalykų, iš savęs ir viena iš kitos. Mūsų veikla nuolat kinta, plečiasi. Dalyvaujame ir šokame kitų miestų šventėse, 2016 metų rudenį priėmėme naują iššūkį – dalyvaujame prieniečių proto mūšiuose.
Festivalis „Draugystes tiltas“ – kaip egzaminas! Dalyvauju su jauduliu, geromis emocijomis, o jam pasibaigus jaučiuosi lyg išlaikiusi egzaminą. Žinau, kad visų metų pastangos ir triūsas yra apjuosti gerų prisiminimų juosta.“
Laima: „Šokis ir muzika mane lydėjo nuo pat vaikystės. Šeiminis gyvenimas, darbas ir rutina nustūmė pomėgius į antrą planą, bet atvedus dukrą Austėją į „GS“ studiją, pačiai sukilo seniai užmiršti pojūčiai. Tada nusprendžiau pabandyti ir jau po pirmos repeticijos nutariau niekada nenustoti šokti. Kodėl man svarbu dalyvauti šokių festivalyje? Tai smagus pabuvimas masiniame renginyje, pasirodymas, kuo mes išsiskiriame iš kitų kolektyvų, galimybė susitikti su kitais kolektyvais, su kuriais artimiau bendraujame visus metus. Įdomu šokti pagal lietuvišką muziką kartu su garsiais Lietuvos dainininkais. “
Jovita: „Nuo vaikystės labai norėjau šokt! Tai pabuvimas kitoje, ne darbo, ne buitinių reikalų ir kasdienių problemų aplinkoje, – tai laikas sau su muzika ir šokiu! Dalyvavimas festivalyje – tai grupės bendro darbo, bendravimo finalas! 8 mėnesiai bendro mokymosi baigiasi puikiu spalvotu vasaros pradžios renginiu, kurio metu išdidžiai visiems aplinkui parodai, koks esi šaunuolis, nes išmokai ir kartu su visa „GS“ studija šokai!“
Rima: „Į linijinių šokių repeticijas ateinu atsipalaiduoti. Šie šokiai pakeitė mano gyvenimą, sutikau naujų žmonių, kurie tapo artimi kaip šeimos nariai. Džiaugiuosi mūsų kolektyvo vienybe bei nuostabia vadove Gina.
„Draugystes tilto“ festivalis – tai dar viena nauja patirtis. Smagu šokti tokiame dideliame būryje. O dabar lauksim naujo sezono, naujų šokių, vakarėlių, galbūt naujų žmonių kolektyve“.
Rasa Uleckienė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *