Padėkojo už ilgus prasmingo darbo metus

Birželio 16 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas dalyvavo šventiniame Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos posėdyje ir padėkojo darbo karjerą baigusioms gimnazijos mokytojoms.
Už ilgametę pedagoginę veiklą, svarų indėlį į Prienų rajono švietimo bendruomenės gyvenimą, vaikams ir kolegoms perduotą didžiulę patirtį meras padėkojo ir įteikė gėlių bei simbolines dovanas – knygas apie Lietuvą ir Prienų kraštą – mokytojoms Alvyrai Sventickienei ir Laimai Mikušauskienei, palinkėjo sveikatos, energijos ir širdžiai mielos veiklos.
Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje prabėgo daug darbingų ir gražių abiejų pedagogių metų, mokykla joms tapo antraisiais namais. Lietuvių kalbos mokytoja A. Sventickienė vienoje darbo vietoje Suvalkijos krašte išdirbo 48 metus, istorijos mokytoja L. Mikušauskienė – per 20. Prieš tai mokytoja Kauno kolegijoje dėstė istoriją ir politologiją.
Kolegėms dėkojo ir gimnazijos bendruomenė, o įstaigos vadovė Audronė Raibužienė pabrėžė, kad šioje mokykloje jos yra visada laukiamos viešnios ir pagalbininkės.

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *