SUSITIKIMAI BALTTECHNIKA 2017

Labai apsidžiaugiau, kai mūsų įmonės MECANUMERIC SAS savininkas ir vadovas Arthur Pais patvirtino sprendimą dalyvauti šių metų BALTTECHNIKA parodoje Vilniuje, ir savaime supratama, su malonumu sutikau joje atstovauti MECANUMERIC.

MECANUMERIC SAS, pramoninių, odontologijos ir mokomųjų staklių gamintoja, yra įsikūrusi pietų Prancūzijoje, Albi mieste – apie 70 km nuo lėktuvų AIRBUS gamyklos miesto Tūlūzos.  Šiuo metu įmonėje dirba 135 specialistai, tačiau įmonė vykdo vystymosi ir plėtros planą, iki kitų metų turėtume persikelti į dvigubai didesnes patalpas ir kolektyvas turėtų padidėti iki 200.

Iš pramoninių staklių Lietuvoje geriausiai žinomos frezavimo-graviravimo staklės, kokios jau stovi pas mūsų klientus visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Didelės, 3×2 m staklės buvo pristatytos ir BALTTECHNIKA parodoje. Šioje parodoje eksponavome ir pjovimo vandens srove stakles bei mažas frezavimo-graviravimo stakles, skirtas itin tiksliam aliuminio, plastiko, medžio ir kt apdirbimui.

Džiugu, kad visos eksponuotos staklės sulaukė didelio klientų susidomėjimo,  tad parodos metu nuobuodžiauti neteko.  Be to, mūsų stendą aplankė ir nemaža dalis mūsų klientų, kurie planuoja didinti savo materialinę bazę. O viena iš išskirtinių akimirkų buvo susitikimas mano buvusio darbdavio Ukmergės verslo ir technologijų mokyklos direktoriaus Jono Cesevičiaus su dabartiniu darbdaviu Arthur Païs – diskusijos apie stakles momentas užfiksuotas nuotraukoje.

Parodoje dalyvavę mano kolegos prancūzai buvo patenkinti savo apsilankymu Vilniuje, Lietuva jiems paliko gerą įspūdį, tad žada čia sugrįžti tiek profesiniais, tiek asmeniniais tikslais, o p. Arthur Pais Lietuvoje jau lankėsi pernai metais, kuomet įsitikino  kylančiu ekonomikos lygiu, specialistų gebėjimu greitai mokytis ir prisitaikyti prie naujovių.

Nuotraukoje : Mūsų komanda BALTTECHNIKA parodoje  – iš kairės i dešinę  : technikas François Charpentier, eksporto direktorius Guillaume Thenon, partneris Baltijos šalims Sergej Žalkovskyj, asistentė komercijai Dana Arnaud ir vadovas Arthur Pais.

Daugiau apie parodą

http://litexpo.lt/lt/parodos/balttechnika-2017

Kaip sakė parodos organizatoriai, į parodą retai atvyksta patys gamyklų ar firmų savininkai, tad mūsų vadovas susilaukė nemažo dėmesio, jis maloniai sutiko priimti žurnalistus ir atsakyti į klausimus į apie MECANUMERIC strategiją Baltijos šalių atžvilgiu, motyvaciją ir priežastis, skatinančius įsitvirtinti Lietuvoje.

Dana ARNAUD

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *