Jubiliejinio gimtadienio proga miestą papuošė gėlėmis

Floristės Jolantos Žilvienės dovana miestui – įspūdinga gėlių kompozicija.

Prienų miesto jubiliejaus proga asociacijos „Iš idėjos“ iniciatyva Nemuno krantinėje iš 700 gėlių daigelių buvo suformuotas užrašas „Prienams 515“, kuris, pražydus ir paaugus visoms pasodintoms gėlėms, ryškiai matysis nuo tilto ir pasveikins atvykstančius į Prienus nuo Vilniaus pusės.
Prienų lopšelių-darželių „Saulutė“ ir „Gintarėlis“ vaikai, dalyvaudami akcijoje „Žalioji palangė“, užaugino apie 500 tagečių daigelių.
Prienų švietimo centro pakviesti į vaikų ir jaunimo organizacijų sąskrydį „Tvarkome kultūros paminklus. Papuoškime Nemuno krantinę“ atvyko skautai iš „Ąžuolo“ progimnazijos (vadovė A.Liutkienė) ir Išlaužo pagrindinės mokyklos (vad. Audronė Ramoškienė), jaunieji šauliai iš Jiezno gimnazijos (vad. Sigitas Žalys), Šilavoto pagrindinės mokyklos jaunieji miško bičiuliai (vad. Rita Kišonienė ir Rasina Galinienė), kurie pasodino, palaistė ir patręšė gėles. Baigiamuosius sodinimo darbus atliko Prienų bendruomenės Vaikų dienos užimtumo centro vaikai, kurie pažadėjo kartą per savaitę ateiti palaistyti gėlių.
Gražią iniciatyvą palaikė Seimo narys Andrius Palionis, Nemuno kilpų regioninis parkas, Prienų butų ūkis, savo užaugintų gėlių padovanojusi Angelė Mickienė. Krantinę puošiančius vaikus ir inciatyvos autorius pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Prienų švietimo centro direktorė Danutė Stankevičienė.
Laima Duoblienė

 

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *