Pagerbti ugniagesiai gelbėtojai

Prienų kultūros ir laisvalaikio centre Šv. Florijono – Ugniagesių gelbėtojų profesinės šventės proga buvo pasidžiaugta profesionaliu ugniagesių gelbėtojų darbu gelbstint žmonių gyvybes ir turtą, padėkota jiems už sudėtingą, sunkų ir atsakingą kasdienį darbą.

Prienų ugniagesių gelbėtojų komandą papildė didelis būrys savanorių.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, pasidžiaugęs, kad ugniagesiais gelbėtojais pasitiki bene didžiausia visuomenės dalis, linkėjo nepritrūkti energijos, būti sveikiems ir stipriems bei dideliam būriui pačių aktyviausių bei pavyzdingiausių ugniagesių gelbėtojų įteikė padėkas bei simbolines dovanas.

TV laidos „24 valandos“ reporteris kalbina Prienų PGT viršininką G. Baltrimą.

Profesinės šventės proga už pavyzdingą profesinių pareigų atlikimą Kauno apskrities PGV Prienų PGT viršininkas G. Baltrimas septyniems Prienų PGT ugniagesiams gelbėtojams įteikė Kauno apskrities PGV padėkos raštus, o valstybės tarnybos majoras D. Giraitis ir kapitonas M. Čiukšys buvo paskatinti prailgintomis atostogomis. 25 savanoriams, kurie dalyvaus ne gesinant gaisrus, o prevencinėje veikloje, G. Baltrimas ir Prienų r. savivaldybės PT viršininkas Jonas Radzevičius įteikė savanorių ugniagesių ženklelius.
Ženkleliai buvo įteikti ir dar 6 asmenims, kurie po mokymų išlaikė egzaminą ir tapo savanoriais, dalyvaujančiais gesinant gaisrus. Kaip sakė J.Radzevičius, šie žmonės – pavyzdys kitiems ir didelė paspirtis priešgaisrinei tarnybai. Jis ragino ir daugiau žmonių tapti savanoriais ugniagesiais.
Ugniagesius gelbėtojus sveikino Prienų rajono Socialinių paslaugų centro vadovė A.Urbonienė, muzikinę programą dovanojo atlikėjai Virginija ir Dominykas. Šventėje netikėtai apsilankė ir LNK televizijos laidos „24 valandos“ reporteris Žilvinas Žitkus su operatoriumi. Jis pasveikino ir pakalbino savanorius, tad netrukus reportažą turėtume išvysti ir televizorių ekranuose.
Laima Duoblienė

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *