Svajonių diena su krepšininkais

Virgilijus Šeškus ir Marius Leonavičius su buvusia klasės auklėtoja ir mokytoja Elena Bendinskienė.

„Revuonos“ pagrindinėje mokykloje buvo surengta krepšinio šventė „Svajonių diena – Saugi diena“. Šventę, siekdami atkreipti dėmesį į socialines problemas, keisti požiūrį į vaiko ugdymą, skatinti jo užimtumą bei rodyti gerą pavyzdį, Lietuvos mokyklose inicijuoja LKL ir draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“.
„Revuonos“ pagrindinėje mokykloje susitikti su mokiniais bei jų tėveliais atvyko visa Prienų – Birštono „Vytauto“ komanda su savo talismanu.
Krepšininkai vaikams rodė mankštos pratimus, kartu rungėsi estafečių, mėtymo į krepšį ir kitose varžybose, atsakinėjo į jų klausimus.
Daugiausia dėmesio sulaukė buvę „Revuonos“ vidurinės mokyklos auklėtiniai -„Vytauto“ komandos vyriausiasis treneris Virgilijus Šeškus bei treneris Marius Leonavičius.
Komandos strategas Virgilijus Šeškus pasakojo, kad jis iki šeštos klasės buvo beveik pirmūnas – mokėsi labai gerai, turėjo vos vieną ar porą ketvertų.
Ruošdamiesi krepšinio šventei vaikai piešė piešinius, kurie buvo eksponuojami sporto salėje. Krepšininkai išrinko keturis, jų manymu, geriausius, o piešinių autoriai buvo apdovanoti draudimo bendrovės prizais, kuriuos įteikė patys krepšininkai.
Laima Duoblienė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *