Jaunių turnyre susirungė gimnazijų komandos

Prienų rajono gimnazijų vaikinų jaunių turnyru baigėsi šių metų Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybės, kurios tradiciškai buvo atviros visų amžiaus grupių, miesto ir seniūnijų krepšinio mėgėjams.

Nors pastaraisiais metais moksleivių krepšinis išgyvena ne pačius geriausius laikus, šiemetiniam jaunių turnyrui mokytojai entuziastai surinko keturias vaikinų komandas, o „Žiburio“ gimnazijos merginų komandai vertų priešininkių neatsirado.

Vaikinų turnyre staigmenų nebuvo: „Žiburio“ gimnazijos krepšininkai (kūno kultūros mokytojas Vytas Blekaitis), nugalėję visus varžovus, iškovojo pirmą vietą. Žiburiečiai įveikė Jiezno gimnazijos atstovus 82:45, Stakliškių gimnazijos komandą – 88:71, Veiverių T.Žilinsko gimnazijos krepšininkus – 85:70.

Antrą vietą užėmė Stakliškių gimnazijos jauniai (kūno kultūros mokytoja Laura Makštutienė), į savo sąskaitą įsirašę dvi pergales prieš Jiezno ir Veiverių moksleivius. Treti su viena pergale liko Jiezno gimnazistai (kūno kultūros mokytojas Saulius Šimanskas), ketvirti – Veiverių T.Žilinsko gimnazijos atstovai (kūno kultūros mokytoja Daiva Macijauskienė).

Turnyro uždaryme jaunuosius krepšininkus ir jų mokytojus pasveikino, diplomus ir saldžiuosius prizus įteikė „Gyvenimo“ laikraščio atstovė Dalė Lazauskienė, Prienų KKSC direktorius Audronis Deltuva, šio turnyro teisėjai, treneriai Marius Leonavičius ir Mantas Jančiauskas. „Prienų“ krepšinio sporto klubo vardu kamuolius su BBL ir LKL simbolika komandoms dovanojo M.Leonavičius.

Gyvenimo“ informacija

Dalės Lazauskienės nuotraukos

Rubrikoje Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybės 2016/2017 m.. Bookmark the permalink.