Šaudymo varžybos Nepriklausomybės taurei laimėti

Rokų kariuomenės poligone vyko jaunųjų šaulių šaudymo varžybos. Jas organizavo Prienų 206-oji kuopa. Prie varžybų organizavimo prisidėjo Kauno Vytauto Didžiojo antroji rinktinė ir rinktinės vadas Arvydas Savickas. Į varžybas susirinko gausus pulkas jaunųjų šaulių – net aštuonios komandos. Kiekvieną jų sudarė penki nariai, komandos buvo mišrios: šaudė ir mergaitės, ir berniukai.


Dalyvavo 8 komandos: Prienų trijų mokyklų jaunieji šauliai (vadovas Tomas Stanevičius), dvi Jiezno gimnazijos jaunųjų šaulių komandos (vadovas Sigitas Žalys), Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda (vadovas Rolandas Meškauskas), Pakuonio pagrindinės mokyklos komanda ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos komanda (vadovas Kęstutis Žilinskas) bei vietoje sudaryta komanda, kuri buvo pavadinta Prienų 206 kuopos jungtine komanda. Varžybose buvo šaudoma mažo kalibro šautuvais iš 25 metrų atstumo ir pneumatiniais šautuvais iš 10 metrų atstumo.
Nors lijo, snigo ir buvo gana stiprus vėjas, šauliai tris valandas atkakliai varžėsi dėl geresnių pasiekimų. Kai buvo suskaičiuoti rezultatai, paaiškėjo taikliausieji jaunieji šauliai. Pirmąją vietą iškovojo pirmoji Jiezno gimnazijos komanda, sidabrą laimėjo Pakuonio pagrindinės mokyklos komanda, o bronza džiaugėsi Prienų mokyklų pirmoji komanda. Asmeninėje įskaitoje aukso medaliu pasipuošė Kevinas Mazuronis, antrąją vietą užėmė Saulė Valatkevičiūtė, o trečiąją vietą, vos vienu tašku nuo Saulės atsilikęs, užėmė Lukas Žilinskas.
Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis, aukso, sidabro ir bronzos medaliais, o komanda nugalėtoja pelnė Nepriklausomybės taurę. Po apdovanojimų kuopos vadas pakvietė dalyvius į Kovo 11 dieną vyksiantį Prienuose renginį bei šiai progai paminėti skiriamas šaudymo varžybas, kurios vyks Pakuonio pagrindinėje mokykloje kovo 17 dieną.
Gabija Žiūkaitė
Jiezno gimnazijos mokinė

Rubrikoje „Neliks duonos su druska - liks Tėvynė“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *