Į Prienus atkeliavo „Maltiečių sriuba“

Prienų Maltos Ordino pagalbos savanorių grupė nuoširdžiai dėkoja „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių tėveliams ir visiems Prienų miesto gyventojams už surinktas aukas kalėdinės labdaros mugėje, kalėdiniame koncerte ir Prienų parapijos bažnyčioje Kūčių vakarą. Už šias lėšas nuo sausio 10 dienos mūsų mieste pradedamas vykdyti maltiečių projektas „Maistas ant ratų“, t.y. pradedama nešioti maltiečių sriuba senoliams, kurie dėl ligos, senatvės ar kitų priežasčių negali jos pasigaminti. Sriubą dešimčiai mūsų miesto senelių du kartus per savaitę išdalinti padės Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos jaunieji maltiečiai ir MOPT savanorės.

20170110_125154
„Maltiečių sriubos“ akcija vyksta nuo 2006 metų. Akcijos globėjas – kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Per praėjusius metus už akcijoje paaukotas lėšas vienišiems seniems žmonėms į namus nuvežta daugiau kaip šimtas šešiolika tūkstančių porcijų šilto maisto. Tokios pagalbos sulaukia tie, kurie iš niekur kitur jos sulaukti nebesitiki.
Projektas „Maltiečių sriuba“ šiuo metu vykdomas trylikoje Lietuvos miestų, kur maltiečiai lanko ir prižiūri tūkstantį keturis šimtus šešiasdešimt vienišų senolių. Projekto tikslas – atkreipti dėmesį, kad šalia mūsų gyvena daug vienišų, skurstančių senolių, tyliai laukiančių pagalbos; pagalvoti apie tuos, kurių stalas skurdus, kuriems reikia mūsų paramos ir dėmesio.
Tikimės, kad Prienų jaunieji maltiečiai ir MOPT savanoriai kartu su šilta sriuba sušildys ir senelių širdis gerumu, šiluma, pabendravimo džiaugsmu.
Lina Suchorukovienė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *