Kalėdinis šaškių – šachmatų turnyras

Prienų šaulių namuose buvo surengtas Kalėdinis šaškių – šachmatų turnyras. Į renginį sugužėjo jaunieji šauliai iš Jiezno, Išlaužo ir Šilavoto mokyklų. Gaila, bet Birštono, Balbieriškio ir Pakuonio šauliukai neatvyko, nes turėjo tam tikrų problemų mokyklose. Visgi būrelis žaidėjų buvo nemažas, todėl, nieko nelaukdami, jaunuoliai išsitraukė žaidimo lentas.

untitled-1
Žaidžiama buvo rato sistema, kadangi šachmatais žaidė tik trys šauliai, jie greitai išsiaiškino, kuris yra geriausias. Žaidėjų šaškėmis buvo daugiau, traukdami burtus, jie susiskirstė į poras. Po kelias valandas trukusios kovos paaiškėjo nugalėtojai. Tarp šachmatininkų pirmasis buvo jieznietis Titas Mazuronis, antras – šaulys iš Išlaužo Arnas Ežerskis. Trečiąją vietą iškovojo Jiezno gimnazijos mokinė Eglė Vinskaitė. Tarp šaškių žaidėjų vaikinų visus medalius susišlavė jiezniečiai: pirmąją vietą – Kevinas Mazuronis, antrą – Deividas Kuzma, o trečią – Šarūnas Lukoševičius. Tarp merginų geriausiai šaškėmis žaidė Erika Kazlauskaitė iš Šilavoto, sidabrą iškovojo Skaistė Petravičiūtė iš Jiezno, o bronza atiteko Išlaužo pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinei Saulei Baranauskaitei. Komandinė taurė atiteko Jiezno gimnazijos jauniesiems šauliams.
untitled-2Tradicija jau tapęs renginys, kviečia jaunuosius šaulius susiburti prieš Kalėdas, pabūti kartu, šiek tiek pasivaržyti bei linksmai praleisti laiką. Šaškės ir šachmatai lavina loginį mąstymą ir moko sukoncentruoti dėmesį. Kam nepasisekė laimėti medalių, tie dabar gali pradėti treniruotis ir kitais metais tikrai grįžti namo su apdovanojimais.
Eglė Vinskaitė
Jiezno gimnazijos jaunoji šaulė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *