Gera pirmenybių pradžia

Gruodžio 11 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centro salėje įvyko pirmieji 2016 – 2017 metų Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių susitikimai.

„Pažėrai“ – „Stakliškės“ 109:85 (22:17; 35:24; 25:20; 27:24).
dsc_0383Pirmose rungtynėse susitiko „Stakliškių“ ir „Pažėrų“ komandos. Stakliškiečių komanda startavo gerokai praretėjusi, nors Stakliškės – gilias krepšinio tradicijas turintis miestelis, kurio garbę Regionų krepšinio lygoje gina ir Stakliškių „Guostos“ komanda (joje šiuo metu rungtyniauja stakliškiečiai T. Švedas ir A. Kaminskas). Nežaidė E. Keblikas, D. Židanavičius ir M. Nenartavičius, kurie šią vasarą Olandijoje, Weert ir Amsterdamo miestuose, „3×3“ Streetball Masters turnyruose, laimėjo 1-ąsias vietas. Šiuo metu jie rungtyniauja Mažų miestelių krepšinio lygoje, atstovaudami „Beižonių“ komandai. Aikštėje nepasirodė ir piršto traumą besigydantis T. Švedas. Vien A. Kaminsko (26 tšk.) pastangų neužteko, kad būtų laimėtos ne tik rungtynės, bet ir vienas iš kėlinukų.
Pirmenybių naujokė „Pažėrų“ komanda, vedama M. Kudirkos (33 tšk.), šventė pergalę rezultatu 109:85. Tiesa, pergalės džiaugsmą apkartino tai, jog pagrindinis rungtynėms registruotas „Pažėrų“ komandos puolėjas D. Šemeklis trečiajame kėlinyje patyrė čiurnos traumą.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pažėrai“: M. Kudirka – 33 tšk., P. Glaniauskas – 23 tšk., R. Puikys – 22 tšk.
„Stakliskės“: A.Kaminskas -26 tšk., M. Židanavičius -20 tšk., A. Kaminskas -18 tšk.

„Prienų KKSC-99“ – „Pakuonis“ 74:54 (17:11; 21:17; 19:12; 17:14).
Antrajame susitikime į rajono pirmenybes po kelerių metų pertraukos sugrįžusi „Pakuonio“ komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti kasmet vis tvirčiau rungtyniaujančiai „Prienų KKSC-99“ komandai. Ją į priekį vedė O. Aleksynas (16 tšk.), kuris dar pernai atstovavo Kauno Sabonio KC – komandai „Liūtukas“, rungtyniavusiai aukščiausiame 2000 m. gimusių berniukų divizione. „Pakuonio“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 23 taškus pelnęs R. Grimalauskas.
„Prienų KKSC-99“: O. Aleksynas -16 tšk., R. Valinčius -14 tšk., K. Chadakauskas -13 tšk.
„Pakuonis“: R. Grimalauskas – 23 tšk., V. Jarmala ir R. Tarcijonas – po 10 tšk.

Balbieriškio „Ringis“ – „Savivaldybė“ 65:77 (13:25; 14:20; 12:25; 26:7).
Naujomis aprangomis pasipuošę krepšininkai iš Balbieriškio turėjo pripažinti rungtynių favorite laikytos „Savivaldybės“ komandos pranašumą. Nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį nuvažiavusiam „Savivaldybės“ „traukiniui“ dar aukštesnę pavarą įjungė į rungtynes pavėlavęs Š. Stiklakis, kuris ir tapo rezultatyviausiu šių rungtynių žaidėju (22 tšk.). Po trijų kėlinių, įgiję daugiau nei įtikinamą 31 taško persvarą, „Savivaldybės“ krepšininkai atsipalaidavo, tačiau, net ir pralaimėję lemiamą ketvirtį 26:7, šventė pergalę prieš varžovus 65:77.
Balbieriškio „Ringis“: A. Sakavickas – 21 tšk., K. Ferevičius -17 tšk., A. Mitrulevičius ir A. Krutulis – po 8 tšk.
„Savivaldybė“: Š. Stiklakis – 22 tšk., A. Sinkevičius – 19 tšk., N. Mitrulevičius – 14 tšk.
Planuotos rungtynės tarp „GSTM“ ir „Jiezno“ komandų neįvyko, nes „GSTM“ komanda pasitraukė iš pirmenybių.
Parengė Karolis Abramavičius

Rubrikoje Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybės 2016/2017 m.. Bookmark the permalink.