Kalėdų karavanas aplankė Prienus

Gruodžio 7 -ąją, iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinės startavęs, aplankęs LR Prezidentūrą, Seimą, Vyriausybę, stabtelėjęs Vilniaus Rotušės aikštėje, legendinis, jau 17 -tas Kalėdų karavanas pavakare pasiekė Prienų miestą, kur juo keliaujančio Kalėdų senelio stebuklų ir dovanų išsiilgę laukė mažieji, jų tėveliai ir permainų gyvenime trokštantys suaugusieji.

dsc_0009
Karavanas atvežė milžinišką atvirlaiškį su linkėjimais miesto gyventojams, susirinkusiems į Kalėdų eglės įžiebimo šventę Laisvės aikštėje, o trims rajono mokykloms – „Žiburio“, Stakliškių ir Veiverių gimnazijoms – olimpiečių ir įvairių įmonių dovanoto sporto inventoriaus. Dovanas kitų rajono mokyklų moksleivių sportiniam aktyvumui skatinti parengė rajono meras Alvydas Vaicekauskas.
Kalėdų karavanas prieniečiams suteikė galimybę pabendrauti su garsiomis sportininkėmis, penkiakovininkėmis Ieva ir Emilija Serapinaitėmis, o vaikus pakvietė į nykštukų dirbtuves bei pasisvečiuoti Kalėdų senelio namuose. Kalėdų senelis prisijungė prie vietos kolektyvų surengtos muzikinės programos, kurią pratęsė Neringos ir „Tele Bim Bam“ pasirodymas.
Aikštėje šurmuliavę žmonės galėjo prisijungti prie akcijos „Maltiečių sriuba“ ir paaukoti vienišiems ir skurstantiems, apsilankyti mugėje.
Kartu su eglės įžiebimu Prienuose oficialiai prasidėjo Kalėdinis laikotarpis…

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *