LR Prezidento taurė EURO FIT-2016 ketvirtą kartą atkeliavo į Prienus

Lapkričio 20 d. Kauno lengvosios atletikos manieže vyko dvidešimt pirmasis LR Prezidento taurės finalinis konkursas „EURO-FIT“. Jo tikslas yra skatinti fizinį aktyvumą, pažinti judėjimo džiaugsmą, varžytis su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis ir įvertinti savo fizinį pajėgumą. Renginį organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjunga, Kūno kultūros ir sporto departamentas, asociacija „Sportas visiems“.

dsc_0215-1
Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ komanda konkurse iškovojo pirmąją vietą ir pelnė pagrindinį prizą – Prezidento pereinamąją taurę, kurią prieš 21 -erius metus įsteigė Prezidentas Algirdas Brazauskas. Prizines vietas komanda pelno nuo 2009 metų, o pagrindinį – pereinamąjį – prizą ketvirtą kartą (antrą kartą iš eilės). Konkursas vyksta pagal europinius fizinės sveikatos įvertinimo testus „EUROFIT“ ir „EGREPA“ aštuoniolikoje moterų ir vyrų amžiaus grupių nuo 12 iki 100 metų.
Kaip ir kiekvienais metais, renginį vedė šmaikštusis sveikuolis Kazimieras Ilginis iš Panevėžio, dalyvius pasveikino buvęs Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis, ir pats dalyvavęs varžybose. Visus žavėjo Kauno sporto mokyklos mokinių meninės gimnastikos pasirodymai.
Konkurse dalyvavo 13 sveikuolių ar sporto klubų komandų. Mūsų komandą, kaip ir praėjusiais metais, sudarė 64 įvairaus amžiaus dalyviai, iš jų 45 moterys ir 19 vyrų.
Prienų komanda, aplenkdama kitas komandas, surinko 773 taškus ir užtikrintai tapo nugalėtoja. Antroje vietoje liko Panevėžio sporto klubo „Rambynas“ komanda, atsilikusi 319 taškų, trečioji vieta atiteko Šiaulių sveikatos klubo „Atgaiva“ komandai, nuo prieniškių atsilikusiai 406 taškais.
Mūsų komandoje individualiose rungtyse prizininkais tapo Karolina Abasevičiūtė, Daiva Sadauskaitė, Monika Zaleckienė, Marija Urbanavičienė, Ieva Šukevičiūtė, Loreta Smolskienė, Birutė Trainavičienė, Vida Januševičienė, Janina Bredelienė, Marija Bartkaitienė, Arvydas Tareila, Vytautas Baranauskas, Karolina Mildažytė, Inga Žukauskienė, Lina Damukaitienė, Dalytė Petkevičienė, Tamara Maceinienė, Veronika Songailienė, Donata Ambražiūnaitė, Artiomas Marchockis, Vytautas Stravinskas ir kiti. Iš viso iškovota 30 prizinių vietų, iš jų aštuonios pirmosios, dvylika antrųjų ir dešimt trečiųjų vietų. Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, taurėmis, asmeninėmis dovanomis.
dsc_0199Klubo „Versmenė“ vadovė Leonora Kalantienė (nuotr. – dešinėje) nuoširdžiai dėkoja visiems varžybų dalyviams, prisidėjusiems prie šios pergalės: Prienų sporto centro sportininkams, „Žiburio“ gimnazijos gimnazistams ir darbuotojai Birutei Vaitkūnienei, Prienų globos namų gyventojams ir juos lydėjusiai Dalei Šimukauskienei, Prienų J.Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojams, Socialinių paslaugų centro direktorei Aurelijai Urbonienei, savivaldybės darbuotojoms Skaidrei Vinklerienei ir Ritai Stravinskienei, gydytojai Linai Aleknavičienei. Dėkojame Prienų savivaldybei už suteiktą transportą. Nuoširdi padėka dalyvavusiems versmeniečiams ir jų draugams, ypač komandos vadovei Janinai Bredelienei (nuotr. – kairėje), subūrusiai gausiausią ir šauniausią komandą.
Klubo narė Vida Januševičienė
Prienų komanda buvo pagerbta ir savivaldybėje. Be gražių sveikinimo žodžių, jiems buvo įteikta mero padėka ir 500 eurų čekis kelionei.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *