„Lietuvos taurės 2016“ varžybose

Spalio 15 – 16 dienomis Prienų ir Birštono apylinkėse, Skersabalio ir Buktos miškuose, vyko „Lietuvos taurės 2016“ orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo per 800 orientacininkų iš Lietuvos, Latvijos, Švedijos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos, Belgijos ir Rusijos.

Arnas Deltuva (M21E) po dviejų dienų startų užėmė aštuntą vietą.

Susumavus dviejų dienų rezultatus, vyrų grupėje (M21E) trečius metus iš eilės nugalėjo Jonas Vytautas Gvildys iš Kauno („Medeina“ – Kauno sporto mokykla „Gaja“). Moterų elito (W21E) grupės nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė iš Alytaus („Dainavos“ klubas).
Kartu vyko ir orientavimosi sporto kalnų dviračiais varžybos. Vyrų elito grupėje taurę iškovojo Vilniaus „Perkūno“ klubui atstovaujantis Jonas Maišelis. Moterų elito grupėje pirmą vietą pelnė Gabrielė Andrašiūnienė (Šiaulių „Sakas“).
Lietuvos orientavimosi sporto federacijai šias varžybas surengti padėjo Prienų orientavimosi sporto klubas „Šilas“, varžybų vyr. teisėjas Audronis Deltuva. Nors stipriausi klubo orientacininkai buvo užimti trasų paruošimu ir kitais organizaciniais rūpesčiais, keletas „Šilo“ atstovų visgi pasinaudojo galimybe išbandyti savo jėgas paskutiniuose sezono startuose. Geriausiai iš jų pasirodė Andrius Jasiūnas (OSK „Šilas“, Vilnius), kuriam dviejų dienų rezultatai garantavo

Rimvydas Arlauskas vyrų per 35 m. amžiaus grupėje liko devintas.

trečią vietą vyrų per 35 metų amžiaus grupėje. Tarp aštuoniolikmečių merginų aukštą aštuntą vietą pelnė OSK „Šilas“ ir Prienų KKSC auklėtinė Aurelija Valčiukaitė. Savo amžiaus grupėse Pijus Maciulevičius (M14) užėmė septintą, Arnas Deltuva (M21S) – aštuntą, Rimvydas Arlauskas (M35) – devintą vietas, Rytis Danilevičius, Gintaras Maciulevičius, Zenonas Radzivonas, Pranas Mockus pagal rezultatus liko už pirmojo dešimtuko ribų.