Meilė, kurią spinduliuojame kitiems

Rugsėjo 5 dieną su jauduliu ir meile skubėjome pas savo mokyklos pradinių klasių mokytoją Teofilę Valatkienę. Namuose didžiulė šventė – 90 metų jubiliejus. 1947 metais Teofilė Valatkienė baigė Marijampolės mokytojų seminariją, 1962 -aisiais atvyko į Prienus ir 29 metus dirbo pradinių klasių mokytoja Prienų 2–ojoje vidurinėje mokykloje. Skaityti, rašyti, skaičiuoti, piešti išmokė daugybę vaikučių. Dalino meilę, gerumą, šilumą, šviesą, patarimus ir pamokymus, globojo ir mylėjo.

20160905_111603_4
Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, dėkodamas už ilgametį ir puikų jaunosios kartos mokymą ir auklėjimą savo pavyzdžiu, linkėjo stiprybės, sveikatos, artimųjų meilės, šilumos, linksmos, džiugios nuotaikos, ilgų gyvenimo metų. „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė džiaugėsi mokytojos žvalumu, energija, puikiu humoru ir palinkėjo, kad meilė, kurią išdalino savo mokiniams, kolegoms ir artimiesiems, nors dalele kasdien sugrįžtų ir džiugintų jos širdį. Daug padėkos žodžių ir palinkėjimų išsakė kolegos, buvę mokiniai. Prienų „Revuonos“ mokyklos bendruomenė didžiuojasi savo mokyklos pradinių klasių mokytoja Teofile Valatkiene, džiaugiasi jos aktyviu dalyvavimu mokyklos šventėse ir visada laukia mokykloje.
Nors laikas bėga, bet Jūs, Mokytoja, nenustokite tikėjusi stebuklais, skleiskite gerumą, spinduliuokite meile. Tik tuomet laimėsite lenktynes su laiku.
Kristina Kravčenko
Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos tarybos pirmininkė

Rubrikoje Žmonės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *