Gėris nugalėjo: paskelbta prestižinio SPA Birštone atidarymo data

Vytautas Mineral SPA fasadas.

Vytautas Mineral SPA fasadas.

Sveikatingumo ir poilsio komplekso „Vytautas Mineral SPA“ Birštone plėtotojai oficialiai paskelbė atidarymo datą. Nuo rugsėjo 16 d. svečius priimti ketinantis kompleksas šiandien pradeda rezervacijas. Planuojama, kad ši rekordinė, 20 mln. eurų kainavusi, investicija Birštono miestui suteiks galimybę tapti vienu ryškiausių poilsio ir sveikatingumo traukos taškų Lietuvos žemėlapyje.
Prieš ketverius metus buvo įsigytas kelis dešimtmečius Birštono prieigose stovėjęs pastatas „vaiduoklis“, kuris šiandien yra tapęs prabangiu sveikatingumo ir poilsio kompleksu. Anot „Vytautas Mineral SPA“ projekto plėtotojo Norberto Pranckaus, Birštonas gali didžiuotis savo išskirtiniu kraštovaizdžiu ir unikaliais natūraliais mineralizuojančiais vandens gręžiniais. Dabar šis miestas turės galimybę miesto svečiams pasiūlyti ne tik juos apžiūrėti, bet ir kokybiškai pailsėti bei pasirūpinti savo sveikata. Pasak jo, pirmųjų komplekso lankytojų srautų tikimasi ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Šiaurės ir Vakarų Europos, kaimyninių Lietuvos šalių.
„Vytautas Mineral SPA“ komplekse esantis gręžinys pasižymi itin aukšta mineralizacija ir gydomosiomis savybėmis, jo vanduo bus naudojamas gydomosioms ir atpalaiduojančioms procedūroms. Vienas iš mineralinio gręžinio vandens pritaikymų – mineralinio vandens baseinas, be kurio kompleksas siūlo dar 4 skirtingus baseinus, 5 pirčių kompleksus ir masažines vonias.
„Vytautas Mineral SPA“ generalinio direktoriaus Miroslavo Novickij teigimu, vienu metu visame „Vytautas Mineral SPA“ galės apsistoti iki 350 poilsiautojų. Pastarieji galės mėgautis ne tik vandens teikiamais malonumais, komplekse taip pat veiks trys sporto salės, Vakarų Europos virtuvės patiekalų restoranas. Kompleksas įkurtas 9 ha teritorijoje, esančioje gamtos apsuptyje. Aplinka pritaikyta ir aktyviam poilsiui. „Komanda turėjo aiškią viziją ir siekį. Mums itin svarbi kokybiška aplinka Pradėjus veikti kompleksui kreipsimės dėl vertinimo – tikimės gauti 4,5 žvaigždutės kategoriją. Lietuvoje tai būtų pirmasis tokios kategorijos sveikatingumo ir poilsio kompleksas“, – tikina M. Novickij.
N. Pranckus teigia, jog pastatas buvo pradėtas statyti Lietuvos okupacijos metais Sovietų Sąjungos vadovybės pavedimu. Planams pasikeitus, projektas buvo užkonservuotas daugiau kaip trisdešimčiai metų. Buvo iniciatyvų projektą prikelti, keitėsi savininkai, galiausiai iš griuvėsių kaip feniksas kompleksas pradėjo kilti prieš ketverius metus. „Už tai norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam Birštono miestui už palaikymą, projekto konstruktoriui Vytui Brusokui, sveikatingumo komplekso medicinos centro vadovei Gintarei Vaitkienei ir architektei Audronei Miniotaitei bei daugeliui kitų geros valios žmonių. Visi šie žmonės negailėjo savo kūrybos ir energijos, kad Birštono miestas taptų prestižiniu kurortiniu miestu“, – teigia N. Pranckus.
Nuo šiandien kompleksas priima rezervacijas e. paštu info@spavytautas.lt ir telefonu 8675 00656. Šimtas pirmųjų užsirezervavusių svečių bus apdovanoti mineralais visiems metams – atvykus jų lauks 366 buteliukai mineralinio vandens „Vytautas“. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/SPAVytautas/?ref=aymt_homepage_panel.

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *