Įspūdinga šventė

10171208_760802880605267_1898400178_nPasaulio moterų karšto oro balionų čempionato organizatoriai sveikina visus Birštono gyventojus ir kartu su jais džiaugiasi puikiu renginiu. Šis čempionatas – tai unikali galimybė Birštono kurorto vardą garsinti Lietuvoje bei įvairiose pasaulio šalyse: Čekijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Australijoje, Austrijoje, Kroatijoje, Danijoje, Rusijoje, Japonijoje, JAV, Norvegijoje, Kanadoje, Šveicarijoje, Ukrainoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Brazilijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kaimyninėje Latvijoje.

Čempionatas vyks liepos 4-10 dienomis, o varžybų centras įsikurs Birštono gimnazijoje. Vieta, kur čempionato dalyviai ir šios išskirtinės sporto šakos gerbėjai galės susitikti, pabendrauti – aikštė prie Birštono kultūros centro. Tai bus erdvė, kur visi kviečiami paragauti šiuo metu itin populiarios „Open Kitchen“ virtuvės gaminamo maisto. Maisto gamintojai į šį renginį atvyksta tiesiai iš Vilniaus Tymo turgelio. Čia bus galima paragauti ir tikrų itališkų picų, kurias keps Birštono kurortą pamėgę bičiuliai iš Italijos Fragneto Monforte miesto. Čempionato metu kiekvieną vakarą skambės gyva muzika, atliekama įvairaus žanro muzikantų. Visi Birštono gyventojai kviečiami prisijungti ir dalyvauti renginiuose, kartu kurti šventinę nuotaiką.
Karšto oro balionų sporto unikalumas – tai skrydžiams naudojami pakilimo laukai, nušienautos pievos ir specialios erdvės. Sportininkai, kaip reikalaujama varžybų taisyklėse, visuomet pakyla ir leidžiasi nenaudojamuose kultūriniuose laukuose. Renginio organizatoriai iš anksto dėkoja Birštono gyventojams už supratingumą čempionato metu ir tikisi, kad karšto oro balionų skrydžiai bei nusileidimai nesutrukdys gyventojų kasdienybės ar kurorto svečių poilsio. Birštono bendruomenės narius pasaulio oreiviai jau iš anksčiau pažįsta kaip draugiškus, karšto oro balionų sportu besidžiaugiančius  žmones. Džiugu, kad renginys jau sulaukė didelio susidomėjimo! Organizatoriai sulaukia daug užklausų, kur ir kada bus galima pamatyti kylančius oro balionus. Tikimės visų aktyvaus dalyvavimo ir linkime įsimintinų čempionato akimirkų!
Oreivių klubo „Audenis“ vardu –
Žydrūnas Kazlauskas

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *