Lietuvos čempionas – Vladas Motuza

Vladas Motūza

Pociūnuose baigėsi dvi savaites trukęs Lietuvos sportinės (MIX) klasės sklandymo čempionatas.
Dėl varžybų apdovanojimų varžėsi 24 sportininkai: po vieną iš Biržų, Panevėžio, Klaipėdos ir Cesio (Latvija), keturi  iš Paluknio ir net 16 iš Pociūnų. Tarp pastarųjų – keturi Prienų krašto atstovai: Vytautas ir Gvidas Sabeckiai, Stasys Skalskis ir Vytautas Paulauskas.
Buvo įvykdyta net dvylika pratimų. Dešimtojo pratimo nugalėtoju tapos Stasys Skalskis, Vytautas Sabeckis pirmame pratime iškovojo antrą vietą, dešimtame – trečią, Gvidas Sabeckis – ketvirtame pratime buvo trečias.
Bendroje įskaitoje daugiausia taškų – 10229 – surinko ir čempionu tapo Pociūnų atstovas Vladas Motuza. Antroje vietoje, nuo nugalėtojo atsilikęs vos 39 taškais, liko Mindaugas Žaliukas, kuris taip pat skraido Pociūnuose. Trečias – biržietis Gintaras Drevinskas (10088 t.).
Vytautas Sabeckis (8953 t.) užėmė devintą vietą, Stasys Skalskis (8591 t.) – dvyliktą, Vytautas Paulauskas (6758 t.) – septynioliktą, Gvidas Sabeckis (6517 t.) – aštuonioliktą.
Birželio 18-ąją Pociūnuose prasidės Lietuvos klubinės klasės sklandymo čempionatas.