Verslo rūpesčius pamiršta „drifto“ trasoje

Simui Kvietkauskui tik 25-eri, tačiau jis jau daug gyvenime nuveikęs jaunuolis. Simas – dviejų įmonių savininkas, o dabar su sportiniu bolidu veržiasi į šonaslydžio („drifto“) arenas. Su Simu kalbėjausi apie jo darbus, hobius ir „drifto“ varžybas.
13336356_1325830677433640_1963613056_n– Papasakok, kas šiuo metu tavo gyvenime užima daugiausia laiko?
– Šiuo metu daug laiko skiriu savo naujam pomėgiui – „driftui“. Tačiau jokiu būdu negaliu nepaminėti darbo bei šeimos. Atėjus vasaros sezonui, darbo tikrai daug, bet stengiuosi viskam rasti laiko.
– Koks yra tavo darbas?
– Esu įkūręs statybos ir laidojimo paslaugų įmones. Tai visiškai skirtingos sferos, bet man vienodai svarbios.
– Kaip pradėjai verslauti?
– Statybos įmonę įkūriau prieš kelerius metus. Tiesiog daugelį metų dirbau statybos darbus, man puikiai sekėsi. Todėl pagalvojau, jog nebloga mintis būtų įkurti savo įmonę ir pabandyti vadovauti pačiam. Kol kas esu patenkintas darbo rezultatais. Laidojimo paslaugų verslą paveldėjau iš tėčio.Verslininko karjerą pradėjau būdamas 20 -ties metų.
– Ar pradžia buvo sunki?
– Kiekviena pradžia yra sunki. Reikėjo daug laiko, pastangų ir ,žinoma, lėšų, kad verslas klestėtų ir būtų pelningas.
– Ar visuomet norėjai būti verslininku?
– Apie tai niekada negalvojau. Tiesiog taip susiklostė ir tuo džiaugiuosi. Tai buvo naujas gyvenimo iššūkis, kuris suteikė daug patirties ir įgūdžių.
– Kaip atsipalaiduoji po sunkios darbo dienos?
– Laisvo laiko turiu nedaug. Bet dažniausiai leidžiame laiką kartu su draugais gamtoje ar namuose. Buvo ir toks metas, kuomet po darbo iki vėlumos lindėdavau garaže. Tai buvo periodas, kuomet ruošiausi naujam „drifto“ sezonui.
– Kada ir kaip pradėjai užsiimti „driftu“?
– Tai visiškai naujas užsiėmimas, kuriuo pradėjau domėtis prieš metus. Stebėdavau kitų pilotų varžybas ir svajodavau atsidurti jų vietoje. Nieko nelaukiau ir įgyvendinau savo svajonę. Visiškai nesigailiu ir tikiuosi, jog nereikės gailėtis. Jaučiu palaikymą iš artimos aplinkos, todėl tai tik dar labiau mane skatina judėti pirmyn. Ir žmona, ir draugai visuomet keliauja kartu su manimi į varžybas, palaiko, padeda ir motyvuoja nepasiduoti.
13329798_1325831690766872_145950390_n– Ar dažnai dalyvauji varžybose?
– Prasidėjus naujam sezonui, stengiuosi dalyvauti kiekvienose varžybose. Šiuo metu varžybos vyksta kas savaitę skirtinguose Lietuvos miestuose.
– Ar tai daug laiko ir lėšų reikalaujantis hobis?
– Taip, ir lėšų, ir laiko reikia skirti nemažai. Tačiau stengiuosi neskaičiuoti. Varžybų metu patirtos emocijos viską atperka.
– Kaip manai, galbūt kažkada tau tai taps daugiau nei hobis?
– Pagyvensim, pamatysim. Kol kas tai yra tik hobis.
– Kada ir kokios bus artimiausios varžybos, kuriose tave galėsime pamatyti?
– Birželio 5 dieną Žalgirio arenoje vyko „Vimota driftingo pirmenybių“ 2-asis etapas. Birželio 19 dieną Kaune vyks „Liqui-Moly Drift Cup“ – 2-asis etapas. Jose dalyvausiu ir aš.
– Kokiais pasiekimais „drifte“ jau gali pasigirti?
– Gegužės 1 dieną Šiauliuose vyko „Vimota driftingo pirmenybių” 1-asis etapas. Tai buvo mano pirmosios varžybos. Esu patenkintas pasiektais rezultatais, trasoje užėmiau 2-ąją vietą. Kol kas tai aukščiausias pasiekimas, tikiuosi, jog ne paskutinis.
Aurelija Raudonytė

Rubrikoje Kultūros kryžkelė. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *