Pasidžiaugė kartu

Birštono meno mokyklos Bendruomenės dienos „Pasidžiaukime kartu“ organizatoriai šiai prasmingai šventei visus pakvietė į pačią gražiausią ir giliausias kultūrinio gyvenimo tradicijas turinčią kurorto erdvę – Kurhauzą.

DSCF4857
DSCF4878Kurgi kitur, jeigu ne šioje salėje labiausiai ir pritiko padėkoti mokyklos ir Birštono vardą tarptautiniuose bei respublikiniuose konkursuose garsinusiems jauniesiems atlikėjams. O taip pat ir įteikti pažymėjimus šiemet mokyklą baigiantiems jos auklėtiniams. Juo labiau, kad tarp aštuonių besimokiusių muzikuoti keturi buvo pasirinkę fortepijoną. Tad labai simboliška, kad atsisveikindami su mokykla jie turėjo progą pagroti vienu iš nedaugelio Lietuvoje tokio lygio instrumentu, koks yra Kurhauze ir kurio kokybę labai gerai įvertino maestro Petras Geniušas ir kiti žymūs šalies ir užsienio pianistai.
DSCF4857Gražiu muzikavimu pradžiugino ir smuikininkai bei kiti muzikantai, kuriems buvo įteikti ir pažymėjimai, ir padėkos už sėkmingus pasirodymus konkursuose. Padėkota ir jauniesiems dainorėliams, dalyvavusiems „Dainų dainelės“ konkurse.
Beje, moksleivių laukė ir malonios staigmenos. Mat šiemet pirmą kartą buvo įsteigtos net septynios nominacijos, skirtos aktyviems ir gražių rezultatų pasiekusiems auklėtiniams. Metų ansamblio nominacijos laureatais tapo Emilija Žentelytė ir Matas Mecelis, Metų dainininkėmis buvo pripažintos sesutės Adrija ir Austėja Suchockaitės, o Metų atlikėju išrinktas Rokas Zdanavičius. Metų DSCF4874dailininkės titulas suteiktas Justei Adomaitytei, už Metų iniciatyvas buvo apdovanota Ustina Kočiūnaitė. Du šaunūs vyrukai – Ąžuolas ir Laimis pretendavo būti pripažintais Metų atradimu, o Metų šeimos titulą be konkurencijos pelnė labai muzikali Didlų šeima, mokykloje surengusi daugiau kaip valandos koncertą. Ir pretendentams, ir nominacijų laureatams buvo įteiktos padėkos, mokyklos simbolio – sraigės skulptūrėlės, o Emilija Žentelytė, Matas Mecelis ir Rokas Zdanavičius dar buvo apdovanoti ir Birštono savivaldybės merės padėkomis už Birštono vardo garsinimą.
DSCF4875Bendruomenės dienos šventę vainikavo jaunųjų dainininkų pasirodymas.
Ramutė Šimukauskaitė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *