Draugaukime su vasara

Birželio 1 – 7 d.  Šilavoto pagrindinėje mokykloje veikė vaikų socializacijos  programa ,,Draugaukime su  vasara“. Joje dalyvavo 20 vaikų iš gausių, nepilnų, socialiai remiamų šeimų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Visa programos ,,Draugaukime su vasara“ veikla iš anksto suplanuota, susieta su numatytais uždaviniais. Programą parengė ir įgyvendino pradinių klasių mokytojos R. Petkevičienė, D. Kamarauskienė, L. Astrauskaitė, E. Striaušienė, R. Marcinkevičienė. Norėdami pasiekti programos ,,Draugaukime su vasara“ tikslą – sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui tobulėti įvairiose veiklose vasaros atostogų metu – aktyviai palaikėme ryšius su programos partneriais: Šilavoto seniūnija, Prienų krašto muziejaus padaliniu Šilavoto ,,Davatkynas“, UAB ,,Dussmann Servise“.

Dienos vaikams pralėkė labai greitai, nes buvo kupinos žaidimų, staigmenų, žygių, kelionių. Beveik visa kultūrinė, pažintinė, meninė, sportinė veikla vyko gryname ore, nes dauguma mokinių net ir vasarą savo laisvalaikį leidžia prie televizorių ar kompiuterių. Stovyklaudami vaikai susipažino su ,,Davatkyno“, Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centro Birštone eksponatais, UAB ,,Ekofrisa“ gaminama produkcija, mokėsi teikti pirmąją pagalbą atsitikus nelaimei, bendrauti ir bendradarbiauti žaidžiant ar sportuojant. Savo kūrybiškumą parodė piešdami kreidelėmis ant asfalto, surengę piešinių parodą ,,Įsimintiniausios akimirkos“, kurdami pasakas, atlikdami įvairias kūrybines užduotis. Stovyklautojai noriai dalyvavo rytinėje mankštoje, sportinėse varžybose, linksmose estafetėse, įveikė sveikatingumo trasą, atkakliai ieškojo miške paslėpto lobio, džiaugėsi pavykus išpūsti kuo didesnį muilo burbulą. Visa programos ,,Draugaukime su vasara“ veikla teikė vaikams džiaugsmą, skatino būti aktyviems, kūrybiškiems ir draugiškiems. Už įvairią veiklą, pastangas buvo apdovanoti aktyviausi ir sportiškiausi dalyviai. Visi stovyklautojai paskatinti padėkomis ir dovanomis.

Pasimokę draugiškai bendrauti, gyventi sveikai ir aktyviai, padėti šalia esančiam, pasidalinę jausmais ir mintimis, atsisveikinome linkėdami vieni kitiems saugios ir geros vasaros.

Daiva Kamarauskienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *