Prizas už geriausią praktiką – Elenai Jančiukaitei

DSCF4784 - Copy

Nominaciją įteikusi Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių asociacijos valdybos narė, „Gyvenimo“ redaktorė Ramutė Šimukauskaitė – su antrakurse Elena Jančiukaite (kairėje) ir ketvirtakurse Milda Noreikaite, prizą už geriausią praktiką pelniusia prieš dvejus metus. Beje, abi buvusios žiburietės, pasirodo, ir gražiai dainuoja. Būsimųjų žurnalistų šventėje jos ir koncertavo.

Praėjusį šeštadienį minint Lietuvos spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institute buvo apdovanoti būsimieji žurnalistai, pelnę prizus už geriausiai atliktas praktikas.
Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos skiriamą prizą už geriausią praktiką  vietos spaudoje pelnė Elena Jančiukaitė, ją atlikusi mūsų laikraščio redakcijoje.
Elenutė, dar besimokydama Prienų „Žiburio“ gimnazijoje, bendradarbiavo „Gyvenime“, tad pernai vasarą turėjome tikrai šaunią talkininkę. Džiaugiamės, kad jos darbą labai gerai įvertino ir universiteto dėstytojai.
Beje, per pastaruosius ketverius metus turėjome tris praktikantes ir visų jų praktikos buvo pripažintos geriausiomis vietos laikraščių kategorijose.

Rubrikoje Redakcijos skiltis. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *