Žengė į krepšinio pirmenybių finalą…

Kovo 19 dieną Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo žaidžiami pusfinalių susitikimai.

„Prienų KKSC-99“ – „Išlaužo seniūnija“ 77:73 (24:20; 20:16; 11:21; 22:16).

Kovos prasidėjo Mažosios taurės pusfinalio susitikimu tarp jaunųjų „Prienų KKSC-99“ krepšininkų ir „atbundančios“ „Išlaužo seniūnijos“ komandos. Permainingoje kovoje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Solidesnį žaidimą pirmojoje rungtynių pusėje demonstravo Manto Jančiausko vadovaujami „Prienų KKSC-99“ krepšininkai, kurie didžiąją pertrauką pasitiko turėdami aštuonių taškų persvarą. Po didžiosios pertraukos daugiausia „Išlaužo“ komandos žaidėjo A. Tilindės dėka situacija aikštelėje pasikeitė ir į priekį išsiveržė „Išlaužo seniūnijos“ krepšininkai 55:57. Rungtynių baigtį ir kelialapį į Mažosios taurės finalą laimėjo nervingas ir įtemptas ketvirtasis kėlinys. Manto Jančiausko auklėtiniai paskutiniajame ketvirtyje sugebėjo susigrąžinti prarastą iniciatyvą ir, laimėję kėlinuką 22:16, žengė į Mažosios taurės finalą.

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Prienų KKSC-99“: E. Mankauskas -16 tšk., R. Stadalius -12 tšk., L. Vainikevičius -12 tšk.
„Išlaužo seniūnija“: A. Tilindė -25 tšk., M. Mockevičius -11 tšk., V. Veckevičius -10 tšk.

Balbieriškio „Ringis“ – „Prienų seniūnija“ 94:104 (17:29; 33:21; 22:28; 22:26).

Antrose rungtynėse paaiškėjo antrasis Mažosios taurės finalo dalyvis. Į kovą dėl kelialapio stojo Balbieriškio „Ringio“ bei „Prienų seniūnijos“ komandos. Abi komandos į rungtynes susirinko stipriausios sudėties, o balbieriškiečius, kaip visada, palaikė dar ir gausus sirgalių būrys. Nors švieslentėje atotrūkis tarp komandų niekada neatrodė didelis, galima drąsiai teigti, jog rungtynių gijas savo rankose visą laiką laikė Audriaus Šeškaus vadovaujama „Prienų seniūnija“. Vedama trisdešimt vieną tašką pelniusio Tomo Stupurio, „Prienų seniūnija“ 104:94 įveikė balbieriškiečius ir mažajame finale išmėgins jaunųjų „Prienų KKSC-99“ krepšininkų galimybes.
Balbieriškio „Ringis“: A. Mitrulevičius -22 tšk., A. Jakubauskas -20 tšk., A. Kurapka -9 tšk.
„Prienų seniūnija“: T. Stupuris -31 tšk., K. Abramavičius -15 tšk., K. Okmanas -9 tšk.

Stakliškių seniūnija“ – „Naujosios Ūtos seniūnija“ 85:74 (14:24; 20:17; 24:18; 27:15).

Trečiajame susitikime dėl patekimo į Didžiosios taurės finalą kovojo „Naujosios Ūtos“ ir „Stakliškių seniūnijų“ komandos. Svarbu pažymėti, jog trys „Stakliškių seniūnijos“ ir vienas „Naujosios Ūtos seniūnijos“ žaidėjas tądien jau buvo žaidę svarbias ir sekinančias RKL rungtynes ir į pusfinalį susirinko būdami pavargę. Galbūt tai ir nulėmė, jog pirmajame kėlinuke geriau sekėsi „Naujosios Ūtos seniūnijos“ krepšininkams, kurie laimėjo ketvirtį 14:24 ir dešimties taškų persvara išsiveržė į priekį. Lyg antausį gavę stakliškiečiai pasistengė kiek aplyginti žaidimą ir dviženklį varžovų pranašumą sumažino iki septynių taškų. Antrojoje rungtynių pusėje jau „Naujajai Ūtai“ nepavyko išlaikyti rungtynių tempo su ilgesnį atsarginių suolelį turinčia „Stakliškių seniūnijos“ komanda. Stakliškiečiai laimėjo trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus šešių ir aštuonių taškų persvaromis bei žengė į didįjį finalą 85:74.
„Stakliškių seniūnija“: T. Švedas -18 tšk., R. Rūzgaitis -15 tšk., R. Simanavičius -13 tšk.
„Naujosios Ūtos seniūnija“: M. Gečionis -23 tšk., L. Kurtinaitis -13 tšk., G. Vasiliauskas -12 tšk.