Paaiškėjo pusfinalių poros

GKPKovo 13 d., sekmadienį, Prienų arenoje vyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių ketvirtfinaliai.

Pirmajame ketvirtfinalyje susitiko antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užėmusi Naujosios Ūtos seniūnijos komanda ir geriausiai 7-13 vietų pogrupyje pasirodę Birštono „Žvėrys“. Rungtynes A. Aliukevičiaus auklėtiniai laimėjo jau pirmajame kėlinuke, kuriame susikrovė 18-kos taškų persvarą, ir jai neleido ištirpti visų rungtynių metu. Galutinis rezultatas 83:58 Birštono „Žvėrių“ nenaudai.

„N. Ūtos sen. – Birštono „Žvėrys“ 83:58 (26:8; 20:16; 19:21; 18:13).
Rezultatyviausi žaidėjai:
Naujosios Ūtos sen.: M. Gečionis 24 tšk., L. Kurtinaitis 21 tšk., G. Vasiliauskas 16 tšk.
Birštono „Žvėrys“: J. Tamošiūnas 18 tšk., A. Stankevičius 10 tšk., A. Marchockis 8 tšk.

Antrajame ketvitfinalyje susitiko „Stakliškių seniūnijos“ ir Veiverių „Amberio“ komandos. Permainingose rungtynėse Veiverių „Amberio“ krepšininkai parodė, jog net ir neiškovoję pergalių antrajame etape kautis jie nusiteikę rimtai ir iš paskutiniųjų. Pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų ir tik paskutiniame kėlinyje susitelkę stakliškiečiai sugebėjo įveikti M. Kudirkos į priekį vestą „Amberį“.

„Stakliškių sen.“ – Veiverių “Amberis” 83:79 (16:18; 23:23; 15:19; 29:19).
„Stakliškių sen.“: R. Simanavičius 23 tšk., G. Jevstignejevas 19 tšk., T. Švedas 17 tšk..
Veiverių „Amberis”: M. Kudirka 33 tšk., S. Pažėra, D. Petkevičius ir P. Glaniauskas po 14 tšk.

Trečiajame ketvirtfinalyje susitiko komandos, pirmenybių favoritės „Stadionas“ ir „nukraujavęs“ „Dvariukas“. Rungtynėse be didelės įtampos visą laiką į priekį išsiveržę „Stadiono“ krepšininkai prieš ketvirtąjį kėlinį buvo susikrovę 19-kos taškų persvarą ir nors ketvirtajame „Dvariukas“ sugebėjo juos šiek tiek prisivyti, pergalę ir kelialapį į pusfinalį pelnė „Stadionas“.

„Dvariukas“ – „Stadionas“ 71:81 (19:20; 13:30; 14:15; 25:16).
„Dvariukas“: M. Čepulionis 22 tšk., D. Peldžius 20 tšk., M. Malinauskas 10 tšk..
„Stadionas“: R. Marcinkevičius 32 tšk., R. Gerbutavičius 15 tšk., E. Veingertneris 10 tšk.

Didžiausios intrigos tikėtasi paskutiniajame ketvirtfinalyje, kuriame susitiko 4-5 vietas pogrupio varžybose užėmusios komandos. Nors „Savivaldybė“ pogrupio rungtynes ir laimėjo prieš „Paprūdžius“, visgi stiprią sudėtį surinkę „Paprūdžių“ krepšininkai laikyti susitikimo favoritais. Pirmajame kėlinyje koja kojon su „Paprūdžiais“ žengusi „Savivaldybė“ antrajame ketvirtyje pristigo jėgų ir paleido varžovus į priekį, pralaimėdama ketvirtį 14:25, o didžiąją pertrauką pasitiko turėdama 14-kos taškų deficitą. Pajutę „kraujo skonį“ „Paprūdžiai“ neleido sau atsipalaiduoti ir išsaugojo įgytą persvarą iki rungtynių pabaigos.

„Savivaldybė“ – „Paprūdžiai“ 70:85 ( 22:25; 14:25; 16:17; 18:18).
„Savivaldybė“: T. Kavaliauskas, G. Andreikėnas ir Š. Stiklakis po 17 tšk..
„Paprūdžiai“: D. Kuzmickas ir T. Žioba po 18 tšk., A. Remeika 17 tšk.