Birštono gimnazistai ne tik domėjosi, ką valgo Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos kapitonas, bet ir dalino patarimus V. Šeškui

IMG_2007Vasario mėnesį Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos krepšininkai lankėsi Birštono gimnazijoje, kur susitiko su Birštono krašto jaunimu. Pagrindinis krepšininkų apsilankymo mokykloje siekis buvo paskatinti jaunąją kartą domėtis sportu, supažindinti juos su krepšininko gyvenimo rutina, suteikti daugiau informacijos apie komandą, krepšinio klubo istoriją. Mokykloje lankėsi krepšinio klubo vyriausiasis treneris V.Šeškus, komandos kapitonas L. Kisielius, krepšininkaiV. Dilys, Š. Vasiliauskas, D. Šeškus, P. Ivanauskas, K. Okmanas, V. Šulskis, G. Sirutavičius, V. Čepukaitis, krepšinio sporto klubo „Prienai“ direktorius A. Kubilius,LKL projektų vadovė, projekto „LKL Akademijos“ vadovė R. Liuimienė, „LKL akademijos“ stažuotojai V. Vaitkevičius, G. Narkus, M. Bulota.

Už dalyvavimą estafetėse Birštono gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti Prienų-Birštono „Vytautas“ sirgalių marškinėliais

Už dalyvavimą estafetėse Birštono gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti Prienų-Birštono „Vytautas“ sirgalių marškinėliais

Pirmoje susitikimo dalyje mokiniams buvo pristatyta ne tik komandos žaidėjai, krepšinio klubo istorija, bet taip pat vyko ir viktorina. Gimnazistai apdovanoti krepšinio klubo sirgalių marškinėliais, kalendoriais bei abonementais į šio sezono „Vytauto „namų“ rungtynes, Birštono gimnazijos direktoriui įteiktas krepšinio kamuolys su komandos žaidėjų parašais.

Mokiniai buvo ypač aktyvūs, kai turėjo galimybę asmeniškai Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkams užduoti klausimus, į kuriuos sportininkai mielai atsakinėjo. Gimnazistai domėjosi, ką valgo L. Kisielius, kad jam taip gerai sekasi žaisti krepšinį, koks krepšininkų batų dydis ir pan. Jaunimas nesikuklino ir netgi dalino patarimus krepšinio komandos vyriausiajam treneriui V. Šeškui. Anot vieno mokinio, treneriui per varžybas reikėtų mažiau šaukti ir gauti mažiau techninių pražangų.

Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos krepšininkai, vyr. treneris V. Šeškus,  Birštono gimnazijos mokiniai, direktorius, „LKL akademijos“ stažuotojai ir kt.

Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos krepšininkai, vyr. treneris V. Šeškus, Birštono gimnazijos mokiniai, direktorius, „LKL akademijos“ stažuotojai ir kt.

Antroji renginio dalis buvo dar aktyvesnė. Visi susitikimo dalyviai Birštono gimnazijos sporto salėje galėjo išbandyti savo fizines jėgas: žaidė „LKL Akademijos“ stažuotojų parengtus krepšinio žaidimus, dalyvavo komandinėse estafetėse, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais. Po visų rungčių gimnazistai turėjo galimybę dar pabendrauti su krepšininkais. Jie ne tik kalbėjosi, bet ir fotografavosi, rinko autografus.

Akivaizdu, kad krepšinis jaunimui yra viena įdomiausių sporto sričių. Birštono gimnazijos moksleiviai neabejotinai yra Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio klubo gerbėjai ir krepšininkų vizitas mokykloje jaunuoliams buvo išties reikšmingas įvykis.

Birštono gimnazijos mokiniams pristatyti Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio komandos žaidėjai, krepšinio klubo istorija, mokiniai uždavinėjo klausimus sportininkams, dalyvavo viktorinoje.

Birštono gimnazijos mokiniams pristatyti Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio komandos žaidėjai, krepšinio klubo istorija, mokiniai uždavinėjo klausimus sportininkams, dalyvavo viktorinoje.

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai ir toliau lankysis Prienų ir Birštono krašto ugdymo įstaigose, bendraus su jaunimu, skleis krepšinio kultūros žinias, skatins jaunimą aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *