Dešimtukas už kūrybinės brandos egzaminą

20160225_214725Vasario 25-osios, ketvirtadienio, vakaras Birštono kultūros centre prasidėjo puikia nuotaika, rožėmis ir raudonu kilimu, į salę skubėjo mokytojai ir tėveliai bei kiti svečiai, lydimi audringų abiturientų plojimų. Šimtadienį šventė Birštono gimnazijos dešimtoji abiturientų laida. Švente džiaugėsi  ne tik pedagogai ir abiturientų artimieji, taip pat atvyko LR seimo narys A.Palionis  ir Birštono savivaldybės vicemeras V.Kederys.

Vakaras pralėkė tiesiog nepastebimai, nors programa buvo tikrai ilga. Abiturientai mus nustebino savo išradingumu, gražiais pasirodymais. Teko dalyvauti Teleloto žaidime, kurio vedėju buvo abiturientas R.Laukevičius. Lošimo metu prizus laimėjo Birštono gimnazijos direktorius A.Urbanavičius, abiturientų pirmosios mokytojos, klasių auklėtojos B.Sinkevičienė ir L.Puskunigienė, politikai A.Palionis, ir V.Kederys. Aišku, labiausiai pasisekė abiturientui E.Ginkui ir jo broliui D.Kreivėnui (pasirodymo personažai), kurie išlošė laiko mašiną. Vedini šių dviejų personažų, mes nukeliavome į 1410-uosius metus, klausėmės senosios lietuviškos muzikos, teko pabuvoti ir 1990-uosiuose, lankėmės darželyje ir žiūrėjome, kaip Mikė Pūkuotukas bites apgaudinėjo, stebėjome romantiškos meilės sceną, aerobikos treniruotę ir dar daug įvairių linksmų, nuotaikingų pasirodymų.

?

?

Abiturientams sveikinimą-staigmeną paruošė trečiokai gimnazistai. Visus šventės kaltininkus jie sugrupavo į menininkus, sportininkus, mokslininkus ir pan. Apie kiekvieną grupę buvo paruošta filmuota medžiaga, visi apdovanoti. Žiūrovus ir vakaro kaltininkus  nudžiugino ir pralinksmino  trečiokų paruoštas filmas apie tai, koks svarbus buvo šis šimtadienis. Trečiokams talkino jų auklėtoja I.Montvydienė.

Labai stengėsi ir antrokai gimnazistai. Viena klasė paruošė kalendorių- beždžionę ir palinkėjo abiturientams šio žvėrelio vikrumo ir užsispyrimo siekiant užsibrėžto tikslo, kita – pririnko pilną krepšelį vaistų sielai ir kūnui, kurių abiturientams prireiks egzaminų metu. Šią dovaną įteikė klasės auklėtojai, kad ji išdalintų viską pagal poreikius ir paskirtį. Antrokams talkino jų auklėtojos L.Janulevičienė ir K.Justinavičienė.

Po nuostabaus abiturientų šokio ir bendros dainos Birštono gimnazijos direktorius A.Urbanavičius padėkojo visiems už puikų renginį ir pasakė, kad kūrybiškumo egzaminas išlaikytas ir jo įvertinimas – dešimtukas, o LRS narys A.Palionis apdovanojo juos didžiuliu tortu. Abiturientai dėkojo muzikos mokytojai R.Ruočkienei, technologijų mokytojui A.Guobiui ir Birštono kultūros centro choreografei V.Bankauskienei, kitiems Birštono kultūros centro darbuotojams už pagalbą ruošiantis šimtadieniui. Abiturientų tėveliai džiaugėsi savo vaikais, dėkojo mokytojams už nuoširdų, atsidavusį darbą.

Bendrai išgyventas džiaugsmas, puiki nuotaika visus apjungė, nesinorėjo skirstytis. Dar ilgai neskubėjome namo, dalinomės įspūdžiais, bendravome. Dėkojame savo mokiniams ir kolegoms už padovanotą gražų vakarą.

 Asta Ferevičienė
Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *